Reklama
reklama

Tišnov chystá další ročník benefičního festivalu Hudbou pro UNICEF

Už pošesté proběhne v Tišnově charitativní hudební festival Hudbou pro UNICEF. Letos se chlubí hvězdným obsazením, do kterého patří zpěvák Tomáš Klus, zpěvačka Lenny nebo Monika Bagárová. V tišnovském letním kině se mohou návštěvníci těšit na známé i nové české písně 14. června.

Festival je jedinečný svojí spoluprácí s Dětským fondem OSN – UNICEF a výtěžek z akce je určen na podporu očkovacích programů. „Headlinerem festivalu bude stejně jako před dvěma lety Tomáš Klus, aktuálně nejpopulárnější český zpěvák, jehož čerstvá deska Proměnamě je prodejním trhákem,“ popsal ředitel festivalu Jan Schneider.

Pořadatelé v tomto ročníku také vsadili na velké objevy české hudební scény. Se svými autorskými písněmi včetně hitu Letter To You vystoupí zpěvačka Lenny nebo skupina We on the Moon. Dále vystoupí funky-soulová kapela Sly Rabbits se zpěvačkou Madalenou Joao, Honza Pomocný, který je autorem hudby k filmům Revival nebo Perfect Days a vystoupí v s projektem one-man Circus Ponorka a pravidelný účastník Petr Bende.

„Šestý ročník festivalu zahájí známá tišnovská formace Ha-kapela a podruhé vystoupí také Monika Bagárová, tentokrát s podporou RnB Bandu,“ dodal. Pořadatelé si připravili také malý hudební bonus v podobě vystoupení Miss Angeliky a Patrika Havelky. Festivalem budou provázet oblíbení herci a členové hudební skupiny All X Alan Novotný a Olda Smysl. V areálu letního kina bude i v letošním roce připraven bohatý doprovodný program pro děti.

Vstupné se pohybuje od 350 korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Čtrnáctiletou dívku včera ve čtyři hodiny ráno podpíraly v Králově Poli tři další děti.
16.09.2018 - 18:21
Komentáře