Reklama
reklama

Tišnov chystá další ročník benefičního festivalu Hudbou pro UNICEF

Už pošesté proběhne v Tišnově charitativní hudební festival Hudbou pro UNICEF. Letos se chlubí hvězdným obsazením, do kterého patří zpěvák Tomáš Klus, zpěvačka Lenny nebo Monika Bagárová. V tišnovském letním kině se mohou návštěvníci těšit na známé i nové české písně 14. června.

Festival je jedinečný svojí spoluprácí s Dětským fondem OSN – UNICEF a výtěžek z akce je určen na podporu očkovacích programů. „Headlinerem festivalu bude stejně jako před dvěma lety Tomáš Klus, aktuálně nejpopulárnější český zpěvák, jehož čerstvá deska Proměnamě je prodejním trhákem,“ popsal ředitel festivalu Jan Schneider.

Pořadatelé v tomto ročníku také vsadili na velké objevy české hudební scény. Se svými autorskými písněmi včetně hitu Letter To You vystoupí zpěvačka Lenny nebo skupina We on the Moon. Dále vystoupí funky-soulová kapela Sly Rabbits se zpěvačkou Madalenou Joao, Honza Pomocný, který je autorem hudby k filmům Revival nebo Perfect Days a vystoupí v s projektem one-man Circus Ponorka a pravidelný účastník Petr Bende.

„Šestý ročník festivalu zahájí známá tišnovská formace Ha-kapela a podruhé vystoupí také Monika Bagárová, tentokrát s podporou RnB Bandu,“ dodal. Pořadatelé si připravili také malý hudební bonus v podobě vystoupení Miss Angeliky a Patrika Havelky. Festivalem budou provázet oblíbení herci a členové hudební skupiny All X Alan Novotný a Olda Smysl. V areálu letního kina bude i v letošním roce připraven bohatý doprovodný program pro děti.

Vstupné se pohybuje od 350 korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Komentáře