Reklama
reklama

Tišnov chystá další ročník benefičního festivalu Hudbou pro UNICEF

Už pošesté proběhne v Tišnově charitativní hudební festival Hudbou pro UNICEF. Letos se chlubí hvězdným obsazením, do kterého patří zpěvák Tomáš Klus, zpěvačka Lenny nebo Monika Bagárová. V tišnovském letním kině se mohou návštěvníci těšit na známé i nové české písně 14. června.

Festival je jedinečný svojí spoluprácí s Dětským fondem OSN – UNICEF a výtěžek z akce je určen na podporu očkovacích programů. „Headlinerem festivalu bude stejně jako před dvěma lety Tomáš Klus, aktuálně nejpopulárnější český zpěvák, jehož čerstvá deska Proměnamě je prodejním trhákem,“ popsal ředitel festivalu Jan Schneider.

Pořadatelé v tomto ročníku také vsadili na velké objevy české hudební scény. Se svými autorskými písněmi včetně hitu Letter To You vystoupí zpěvačka Lenny nebo skupina We on the Moon. Dále vystoupí funky-soulová kapela Sly Rabbits se zpěvačkou Madalenou Joao, Honza Pomocný, který je autorem hudby k filmům Revival nebo Perfect Days a vystoupí v s projektem one-man Circus Ponorka a pravidelný účastník Petr Bende.

„Šestý ročník festivalu zahájí známá tišnovská formace Ha-kapela a podruhé vystoupí také Monika Bagárová, tentokrát s podporou RnB Bandu,“ dodal. Pořadatelé si připravili také malý hudební bonus v podobě vystoupení Miss Angeliky a Patrika Havelky. Festivalem budou provázet oblíbení herci a členové hudební skupiny All X Alan Novotný a Olda Smysl. V areálu letního kina bude i v letošním roce připraven bohatý doprovodný program pro děti.

Vstupné se pohybuje od 350 korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Komentáře