Reklama
reklama

Suzi Quatro zazpívá ve čtvrtek v Brně, poslechnout si ji přijde přes 2000 fanoušků

V červnu oslavila třiašedesáté narozeniny, na vrchol hitparády se probojovala již v roce 1973 a pořád je o ni neutuchající zájem. Brněnským fanouškům přijela zahrát speciálně mimo turné a pro velký zájem ji organizátoři přesunuli z Boby Centra do větší Haly Vodova. O kom je řeč? O jedinečné americké zpěvačce a baskytaristce Suzi Quatro.

„Koncert chystáme už asi osm měsíců, očekáváme přes dva tisíce tři sta návštěvníků,“ uvedl Pavel Tesař z pořádající agentury. Zpěvačka zazpívala v Brně naposledy před čtyřmi lety, tentokrát přijede s doprovodnou kapelou, jejíž součástí je i dechová sekce. Poprvé hrála v České republice v roce 1979, a to v Praze.

Rodačka z Detroitu založila svoji první kapelu ve čtrnácti letech se svými sestrami, známou se stala až díky svému druhému singlu Can the Can, který prorazil u hudebních fanoušků v Anglii. Její tvorba byla nejprve tvrdší, později přešla spíše k popovějšímu rocku. Mezi její další známé hity patří například Rocking In The Free World, If You Can’t Give Me Love nebo A Girl Like Me, které zazní i v moravské metropoli.

Koncert zahájí ve čtvrtek o půl osmé večer předkapelou Ginger z Přerova. Vstupenky budou k dostání i před začátkem vystoupení na místě. Quatro přijela do Brna již dnes a odjede v pátek, ubytování má domluvené v hotelu na Zelném trhu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře