Reklama
reklama

Suzi Quatro zazpívá ve čtvrtek v Brně, poslechnout si ji přijde přes 2000 fanoušků

V červnu oslavila třiašedesáté narozeniny, na vrchol hitparády se probojovala již v roce 1973 a pořád je o ni neutuchající zájem. Brněnským fanouškům přijela zahrát speciálně mimo turné a pro velký zájem ji organizátoři přesunuli z Boby Centra do větší Haly Vodova. O kom je řeč? O jedinečné americké zpěvačce a baskytaristce Suzi Quatro.

„Koncert chystáme už asi osm měsíců, očekáváme přes dva tisíce tři sta návštěvníků,“ uvedl Pavel Tesař z pořádající agentury. Zpěvačka zazpívala v Brně naposledy před čtyřmi lety, tentokrát přijede s doprovodnou kapelou, jejíž součástí je i dechová sekce. Poprvé hrála v České republice v roce 1979, a to v Praze.

Rodačka z Detroitu založila svoji první kapelu ve čtrnácti letech se svými sestrami, známou se stala až díky svému druhému singlu Can the Can, který prorazil u hudebních fanoušků v Anglii. Její tvorba byla nejprve tvrdší, později přešla spíše k popovějšímu rocku. Mezi její další známé hity patří například Rocking In The Free World, If You Can’t Give Me Love nebo A Girl Like Me, které zazní i v moravské metropoli.

Koncert zahájí ve čtvrtek o půl osmé večer předkapelou Ginger z Přerova. Vstupenky budou k dostání i před začátkem vystoupení na místě. Quatro přijela do Brna již dnes a odjede v pátek, ubytování má domluvené v hotelu na Zelném trhu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Komentáře