Reklama
reklama

Suzi Quatro zazpívá ve čtvrtek v Brně, poslechnout si ji přijde přes 2000 fanoušků

V červnu oslavila třiašedesáté narozeniny, na vrchol hitparády se probojovala již v roce 1973 a pořád je o ni neutuchající zájem. Brněnským fanouškům přijela zahrát speciálně mimo turné a pro velký zájem ji organizátoři přesunuli z Boby Centra do větší Haly Vodova. O kom je řeč? O jedinečné americké zpěvačce a baskytaristce Suzi Quatro.

„Koncert chystáme už asi osm měsíců, očekáváme přes dva tisíce tři sta návštěvníků,“ uvedl Pavel Tesař z pořádající agentury. Zpěvačka zazpívala v Brně naposledy před čtyřmi lety, tentokrát přijede s doprovodnou kapelou, jejíž součástí je i dechová sekce. Poprvé hrála v České republice v roce 1979, a to v Praze.

Rodačka z Detroitu založila svoji první kapelu ve čtrnácti letech se svými sestrami, známou se stala až díky svému druhému singlu Can the Can, který prorazil u hudebních fanoušků v Anglii. Její tvorba byla nejprve tvrdší, později přešla spíše k popovějšímu rocku. Mezi její další známé hity patří například Rocking In The Free World, If You Can’t Give Me Love nebo A Girl Like Me, které zazní i v moravské metropoli.

Koncert zahájí ve čtvrtek o půl osmé večer předkapelou Ginger z Přerova. Vstupenky budou k dostání i před začátkem vystoupení na místě. Quatro přijela do Brna již dnes a odjede v pátek, ubytování má domluvené v hotelu na Zelném trhu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Komentáře