Reklama
reklama

Operní diva Senič radila nastávající těhotné kolegyni Kalivodové

Potkat na jednom místě velké množství kvalitních hudebníků znamená jediné – že se něco  že se něco chystá. Tentokrát jsme potkali operní divy Pavlínu Senič, která představila světu červencový Hudební festival Znojmo, a její kolegyni z branže Andreu Kalivodovou, jež ji přišla podpořit. A nechyběl například ani houslista Pavel Šporcl nebo hudebník Felix Slováček ml.

Kromě připravovaného festivalu, kde všichni až na těhotnou Andreu Kalivodovou vystoupí, se právě kvůli zmíněnému stavu pěvkyně probíraly hlavně děti. A taky víno. Houslový virtuóz Pavel Šporcl, který se stal patronem festivalu, totiž pojal své patronství opravdu zodpovědně. „Budu chodit na každý koncert a do každého sklípku,“ prozradil své plány oblíbený houslista. A Felix Slováček zase nevyloučil, že by vzal na jižní Moravu svého dvouletého Felixe.

Pěvkyně Andrea Kalivodová je sice živel a nicnedělání je jí cizí, ale letos přece jen vystoupení oželí. „Jsem ráda, že mě Pavlínka pozvala, příští rok bych se ráda festivalu zúčastnila už naplno, letos to bude s ohledem na bříško jen v rámci podpory,“ uvedla Kalivodová, která prozradila, že malý klučina se bude s největší pravděpodobností jmenovat bud Adrian nebo Richard. Podle začínajících písmen obou rodičů. „Andrejka je úžasná, pořád pracuje, i když by si už v pátém měsíci už zasloužila odpočívat. Ale když jí pošlu nějaký mail, odepíše mi na něj klidně ve dvě v noci. To malé bude určitě workoholik,“ popsala Senič se smíchem spolupráci s kolegyní. „Určitě by měla víc relaxovat a věnovat se sama sobě,“ dodala maminka tříleté dcerky Lilianky. 

Festival ovšem ozdobí i další známá jména včetně herce Saši Rašilova. A na programu bude také například dražba vín, kterou bude uvádět Karel Voříšek. „Dražby moderuju moc rád, takže se na léto už těším. A navíc jde výtěžek na opravu místního zámku!“ řekl moderátor.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Komentáře