Reklama
reklama

Operní diva Senič radila nastávající těhotné kolegyni Kalivodové

Potkat na jednom místě velké množství kvalitních hudebníků znamená jediné – že se něco  že se něco chystá. Tentokrát jsme potkali operní divy Pavlínu Senič, která představila světu červencový Hudební festival Znojmo, a její kolegyni z branže Andreu Kalivodovou, jež ji přišla podpořit. A nechyběl například ani houslista Pavel Šporcl nebo hudebník Felix Slováček ml.

Kromě připravovaného festivalu, kde všichni až na těhotnou Andreu Kalivodovou vystoupí, se právě kvůli zmíněnému stavu pěvkyně probíraly hlavně děti. A taky víno. Houslový virtuóz Pavel Šporcl, který se stal patronem festivalu, totiž pojal své patronství opravdu zodpovědně. „Budu chodit na každý koncert a do každého sklípku,“ prozradil své plány oblíbený houslista. A Felix Slováček zase nevyloučil, že by vzal na jižní Moravu svého dvouletého Felixe.

Pěvkyně Andrea Kalivodová je sice živel a nicnedělání je jí cizí, ale letos přece jen vystoupení oželí. „Jsem ráda, že mě Pavlínka pozvala, příští rok bych se ráda festivalu zúčastnila už naplno, letos to bude s ohledem na bříško jen v rámci podpory,“ uvedla Kalivodová, která prozradila, že malý klučina se bude s největší pravděpodobností jmenovat bud Adrian nebo Richard. Podle začínajících písmen obou rodičů. „Andrejka je úžasná, pořád pracuje, i když by si už v pátém měsíci už zasloužila odpočívat. Ale když jí pošlu nějaký mail, odepíše mi na něj klidně ve dvě v noci. To malé bude určitě workoholik,“ popsala Senič se smíchem spolupráci s kolegyní. „Určitě by měla víc relaxovat a věnovat se sama sobě,“ dodala maminka tříleté dcerky Lilianky. 

Festival ovšem ozdobí i další známá jména včetně herce Saši Rašilova. A na programu bude také například dražba vín, kterou bude uvádět Karel Voříšek. „Dražby moderuju moc rád, takže se na léto už těším. A navíc jde výtěžek na opravu místního zámku!“ řekl moderátor.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Řidič v Bohunicích překročil povolenou rychlost 50 kilometrů v hodině téměř dvojnásobně. Jeho dechová zkouška na alkohol byla negativní, z opilosti však obvinil strážníka. Jak dechová zkouška ukázala...
16.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Komentáře