Reklama
reklama

Na Pálavském vinobraní vystoupí Bára Basiková

Na rušný víkend se mohou těšit v Mikulově. Už od včerejšího večera tam totiž začalo tradiční Pálavské vinobraní. Nechybí výběr vín ani pestrý kulturní program.

V pátek zahájí vinobraní v pět hodin, poté vystoupí hudební uskupení Cimballica, která funguje již čtvrtým rokem. Vystřídá ji slovenský folklorní soubor Podpolanec a v sedm hodin se představí Karol Polák ve One man show. Sportovní komentátor byl dříve velice často viděn na televizních obrazovkách, dnes ho najdeme převážně na slovenských kanálech.

V osm hodin už návštěvníky roztančí Bára Basiková se skupinou Medicimbal a o hodinu později bude vyslána družina pro krále Václava IV. a bude následovat slavnostní ceremonie. Král přijede v sobotu v poledne, kdy si přiveze i královnu Chantal Poullain, před šestou hodinou dojde k vyhodnocení Mistrovství České republiky v rozeznávání vůně ve víně.

Ještě před tím se ale zájemci mohou těšit na One Knor Show známou z pořadu Na stojáka a v neděli přijede se skupinou Apolloband Petr Spálený.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře