Reklama
reklama

Na novém festivalu v Mariánském údolí vystoupí Wohnout i Čechomor

A chybět nebude ani představení Na stojáka nebo koncert Anny K, Davida Kollera a MIG 21. Rodinný festival Mariánské léto Brno proběhne 23. srpna v Brně-Líšni a už teď zaujme nejen programem, ale i počtem fanoušků.

Přestože se jedná o první ročník, na sociální síti se už může pyšnit skoro patnácti sty fanoušky. Mazda Mariánské léto, jak se festival přesně nazývá, nabídne některé zpěváky netradičně. Ve dvanáct hodin zahájí Prague Conspiracy, které vystřídají elektro-popoví Skyline, Wohnout představí pár nových skladeb a před čtvrtou hodinou přijdou Čechomor. Ti si přivezou do Brna dva hosty, z nichž je jeden zahraniční.

Po zpěvačce Lenny se na podiu objeví Karel Hynek, známý z pořadu Na stojáka se svým zábavným programem a následně UDG, Poletíme a Anna K. David Koller zahraje netradičně unplugged a možná vystoupí i se svým synem. O půlnoci zakončí festival Mig 21.

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji za 350 korun, rodinné vstupné pak od 700.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
Komentáře