Reklama
reklama

Na Flédě se představí kvarteto Vložte kočku a hardcoreová legenda Krucipüsk

Fléda představí 18. března ikonu současné emo-elektro-alternativy Vložte kočku, o den později hardcoreovou legendu Krucipüsk

Žánrově pestrý program, jehož základním atributem je kvalita, to platí pro Flédu i tento týden. A tak ve dvou po sobě následujících dnech přivede na pódium dvě kapely různých generací a stylů, které ovšem na české scéně představují naprostou špičku. 18. března přiveze zbrusu nové album z názvem Hedvika kvarteto Vložte kočku, jedna z nejpozoruhodnějších kapel alternativní scény, v jejichž expresivním projevu najdou vedle sebe místo surreálné texty, elektronika i pianino, pětistrunné housle i natriggerované bicí.  19. března rozpálí hlediště Flédy ikona českého hardcoru a crossoveru - Krucipüsk s frontmanem Tomášem Hajíčkem, jedním z našich nejlepších rockových zpěváků současnosti.

Jejich poslední album s vtipným názvem Boombay, které neodkazuje ani vzdáleně k indickým hudebním konotacím, vyšlo sice před dvěma lety, kapela však stále spolehlivě překypuje energickým projevem, který má správný tah, říz i nadhled.

Vložte kočku uhranou svými emocemi Flédu ve středu 18. března od 20 hodin, vstupenky v předprodeji stojí 140 Kč, na místě budou za 180 Kč. Krucipüsk spustí svoji hardcoreovou smršť ve čtvrtek 19. března od 20 hodin, předprodejní cena vstupenky je 180 Kč, na místě zaplatíte 220 Kč.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
V centru Brna vzniká z iniciativy městské části Brno-střed zcela nový galerijní bod ve veřejném prostoru. Na Šilingrově náměstí, v místě souběhu ulic Dominikánské a Starobrněnské, dojde k vytvoření...
15.08.2017 - 07:40
Tísňovou linku brněnské městské policie využil včera po druhé hodině ráno svědek, který podle svých slov sledoval na parkovišti v Bohunické ulici zloděje.
14.08.2017 - 07:51
Dětské hřiště a pískoviště na náměstí 28. října dostalo novou ochranou plachtu.
12.08.2017 - 08:12
Komentáře