Reklama
reklama

Michal Hrůza naplánoval tři koncerty, do Brna přiveze Dusilovou i smyčcové kvarteto

Své největší hity zahrané s kapelou za zády, akustický blok se smyčcovým kvartetem nebo nové písničky z připravované desky a navíc jako speciální hosté přední české zpěvačky Lenka Dusilová a Klára Vytisková. To vše slibuje populární zpěvák Michal Hrůza před listopadovým miniturné. Během něj navštíví pouze tři vybraná města Brno, Prahu a Pardubice. V tom posledním navíc pokřtí své první živé CD a DVD s názvem G2 Acoustic stage.

 „Myslím si, že konečně nastal čas, abych po těch patnácti letech na scéně vydal DVD a živé album,“ popisuje Michal Hrůza, který akustický koncert G2 Acoustic stage nahrál pro televizní stanici Óčko.

Jak znějí některé jeho písničky v unplugged verzích uslyší i návštěvníci plánovaných koncertů v akustickém bloku. „Součástí vystoupení bude akustický blok aranžovaný pro smyčcové kvarteto,“ říká.  Trojici koncertů obohatí i hostující Lenka Dusilová a Klára Vytisková. „Lidi se můžou těšit na píseň Kovbojskou s Lenkou Dusilovou nebo například na Duši do vesmíru s Klárou Vytiskovou,“dodává.

Právě duet s Vytiskovou, stejně jako Michalův nový singl Světozor, jenž začaly do playlistů nasazovat rádia, uslyší návštěvníci koncertů naživo úplně poprvé. Obě skladby jsou z připravovaného Hrůzova alba Den, které vyjde na jaře 2014. „Těším se, že si zazpíváme s Michalem písničky Duše do vesmíru a Venuši konečně mimo studio. Živá hraní jsou nejvíc,“ láká na koncert zpěvačka Klára Vytisková.

V Brně se koncert uskuteční 7. listopadu v centru Semilasso. Volba předkapely padla na havířovskou skupinu Nebe, jejichž debutové album produkoval Richard Krajčo.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Komentáře