Reklama
reklama

Michal Hrůza naplánoval tři koncerty, do Brna přiveze Dusilovou i smyčcové kvarteto

Své největší hity zahrané s kapelou za zády, akustický blok se smyčcovým kvartetem nebo nové písničky z připravované desky a navíc jako speciální hosté přední české zpěvačky Lenka Dusilová a Klára Vytisková. To vše slibuje populární zpěvák Michal Hrůza před listopadovým miniturné. Během něj navštíví pouze tři vybraná města Brno, Prahu a Pardubice. V tom posledním navíc pokřtí své první živé CD a DVD s názvem G2 Acoustic stage.

 „Myslím si, že konečně nastal čas, abych po těch patnácti letech na scéně vydal DVD a živé album,“ popisuje Michal Hrůza, který akustický koncert G2 Acoustic stage nahrál pro televizní stanici Óčko.

Jak znějí některé jeho písničky v unplugged verzích uslyší i návštěvníci plánovaných koncertů v akustickém bloku. „Součástí vystoupení bude akustický blok aranžovaný pro smyčcové kvarteto,“ říká.  Trojici koncertů obohatí i hostující Lenka Dusilová a Klára Vytisková. „Lidi se můžou těšit na píseň Kovbojskou s Lenkou Dusilovou nebo například na Duši do vesmíru s Klárou Vytiskovou,“dodává.

Právě duet s Vytiskovou, stejně jako Michalův nový singl Světozor, jenž začaly do playlistů nasazovat rádia, uslyší návštěvníci koncertů naživo úplně poprvé. Obě skladby jsou z připravovaného Hrůzova alba Den, které vyjde na jaře 2014. „Těším se, že si zazpíváme s Michalem písničky Duše do vesmíru a Venuši konečně mimo studio. Živá hraní jsou nejvíc,“ láká na koncert zpěvačka Klára Vytisková.

V Brně se koncert uskuteční 7. listopadu v centru Semilasso. Volba předkapely padla na havířovskou skupinu Nebe, jejichž debutové album produkoval Richard Krajčo.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře