Reklama
reklama

Metal-rocková kapela Absolut Deafers zamíří v sobotu na Břeclavsko

Ostravská skupina Absolut Deafers v rámci turné s Arakain a Dymytry zahraje v sobotu 8. listopadu v Kulturním domě v Krumvíři na Břeclavsku. Vstupenky stojí 299 korun.

V příštím roce vydají druhé album a jejich hlavním cílem je neztratit nic ze své surovosti a zároveň působit pozitivně. Se vznikem nových písní členům kapely pomáhají Jaroslav Bartoň ze skupiny Citron a hudebník Aleš Bajger.

Některé nové kousky mohou zájemci slyšet již na podzimním Arakain-Dymytry-Absolut Deafers tour 2014 a chybět nebudou ani známé hity. Absolut Deafers  přináší na českou rockovou scénu mix syrové tvrdosti, melodiky a skvěle znějících metal-rockových riffů.

Frontmanem kapely je Jan „Joker“ Jašek, kterému sekundují kytaristé Jiří „Cremil“ Czyž, Radek „ Rado“ Sněhota, baskytarista Aleš „Lemy“ Venglář a bubeník Václav Maďa.  Kapela na rockové scéně v Česku působí tři roky, za tu dobu si zahráli například s kapelou Arakain, Kreyson, Citron, Vitacit nebo Horkýže Slíže.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře