Reklama
reklama

Majáles bude letos větší, chybět nebude Tomáš Klus nebo Chinaski

Minulý týden odhalil moderátor Jan Kraus ve speciálním videu další hvězdné účinkující na Brněnském Majálesu. Ten se letos rozšíří o další prostory, nově otevřou organizátoři pro hudební fanoušky velký pavilon P.

I když se loni Majáles konal neplánovaně na brněnském výstavišti, pořadatelé si jej pochvalují. „Výstaviště je pro jednodenní akci naší velikosti ideálním prostorem, má jak velké venkovní, tak kryté plochy,” uvedl mluvčí Brněnského Majálesu Štěpán Neubauer.

I přesto se letos ještě rozšíří. „Kvůli pohodlí návštěvníků přidáváme obří pavilon P a sousední plochy,” dodal Neubauer. Program Majálesu se odehraje na pěti venkovních a čtyřech krytých scénách v pavilonech. Pavilon Z bude opět sloužit jako odpočinková a servisní zóna.

Ve své speciální show odhalil Jan Kraus zbývající hlavní vystupující tohoto ročníku. Malí domorodci na dalekém ostrově postupně vyjmenovali všechny hvězdné hosty a nakonec jednoho sami vyhrabali z písku. Jsou jimi Horkýže Slíže, Divokej Bill, Chinaski, Tomáš Klus nebo Mandrage. Ty doplní MIG 21, Vypsaná Fixa, Wohnout, UDG nebo metaloví Dymytry.

Pořadatelé také kromě oznámených anglických The Feud potvrdili druhou zahraniční návštěvu, a to holandské Kensington. „Dvě pódia zůstanou vyhrazena pouze studentským kapelám, kterých se letos představí minimálně patnáct,“ upřesnil dramaturg Michal Šamánek.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Komentáře