Reklama
reklama

Majáles bude letos větší, chybět nebude Tomáš Klus nebo Chinaski

Minulý týden odhalil moderátor Jan Kraus ve speciálním videu další hvězdné účinkující na Brněnském Majálesu. Ten se letos rozšíří o další prostory, nově otevřou organizátoři pro hudební fanoušky velký pavilon P.

I když se loni Majáles konal neplánovaně na brněnském výstavišti, pořadatelé si jej pochvalují. „Výstaviště je pro jednodenní akci naší velikosti ideálním prostorem, má jak velké venkovní, tak kryté plochy,” uvedl mluvčí Brněnského Majálesu Štěpán Neubauer.

I přesto se letos ještě rozšíří. „Kvůli pohodlí návštěvníků přidáváme obří pavilon P a sousední plochy,” dodal Neubauer. Program Majálesu se odehraje na pěti venkovních a čtyřech krytých scénách v pavilonech. Pavilon Z bude opět sloužit jako odpočinková a servisní zóna.

Ve své speciální show odhalil Jan Kraus zbývající hlavní vystupující tohoto ročníku. Malí domorodci na dalekém ostrově postupně vyjmenovali všechny hvězdné hosty a nakonec jednoho sami vyhrabali z písku. Jsou jimi Horkýže Slíže, Divokej Bill, Chinaski, Tomáš Klus nebo Mandrage. Ty doplní MIG 21, Vypsaná Fixa, Wohnout, UDG nebo metaloví Dymytry.

Pořadatelé také kromě oznámených anglických The Feud potvrdili druhou zahraniční návštěvu, a to holandské Kensington. „Dvě pódia zůstanou vyhrazena pouze studentským kapelám, kterých se letos představí minimálně patnáct,“ upřesnil dramaturg Michal Šamánek.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Komentáře