Reklama
reklama

Lake Malawi na Flédě odstartují novou tour a představí songy z připravovaného alba

Pro muzikanta Alberta Černého je Fléda srdcovka už od začátků koncertování. Brněnský klub se tak 22. března stane zaslouženou první zastávkou jeho kapely Lake Malawi, která se po vyprodaném akustickém turné opět vrací velká pódia. Fanoušky čekají staré známé hity i songy z připravovaného alba.

“Myslím, že tenhle rok bude pro naši kapelu ten nejlepší. Natočíme konečně desku a čeká nás spousta koncertů,” vysvětluje frontman Albert Černý a dodává, že jednou ze skladeb na albu bude i píseň “We Are Making Love Again”, jejíž videoklip vznikl v Kalifornii. Fanouškům kapela Lake Malawi představí nové skladby na Flédě hlavně proto, že mají podle nich vystoupení v tomto klubu vždy skvělou atmosféru. ,,Na Flédě se od dob Charlie Straight cítím jako doma, mám z ní totiž jedny z nejhezčích vzpomínek na klubové koncerty,“ dodává Černý. Atmosféru večera navíc okoření předskokani The Firearms, indie-popová kapela ze Slavkova, která to dotáhla až do finále největších talentů na Startéru rádia Wave.

Po jarních klubových koncertech Lake Malawi čeká rušné léto. Objeví se jako support na pražské show zpěváka Miky nebo na festivalech Rock for People a Colours of Ostrava. Frontman Albert Černý tak úspěšně navazuje na svůj první projekt Charlie Straight. S novou kapelou Lake Malawi se mu od roku 2013 podařilo vystoupit se svými písněmi v rádiu BBC London, na prestižním anglickém festivalu The Great Escape v Brightonu a předskakovat Thirty Seconds to Mars v Praze. V květnu 2015 kapela vydala debutové EP s názvem. „We Are Making Love Again“, které vzniklo za účasti producenta Matta Lawrence, spolupracovníka Adele, Mumford & Sons nebo Ellie Goulding.

Lake Malawi, Fléda, 22. března, 20:00

Vstupné 200 Kč + poplatky předprodeje / 250 Kč na místě
 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Komentáře