Reklama
reklama

Lake Malawi na Flédě odstartují novou tour a představí songy z připravovaného alba

Pro muzikanta Alberta Černého je Fléda srdcovka už od začátků koncertování. Brněnský klub se tak 22. března stane zaslouženou první zastávkou jeho kapely Lake Malawi, která se po vyprodaném akustickém turné opět vrací velká pódia. Fanoušky čekají staré známé hity i songy z připravovaného alba.

“Myslím, že tenhle rok bude pro naši kapelu ten nejlepší. Natočíme konečně desku a čeká nás spousta koncertů,” vysvětluje frontman Albert Černý a dodává, že jednou ze skladeb na albu bude i píseň “We Are Making Love Again”, jejíž videoklip vznikl v Kalifornii. Fanouškům kapela Lake Malawi představí nové skladby na Flédě hlavně proto, že mají podle nich vystoupení v tomto klubu vždy skvělou atmosféru. ,,Na Flédě se od dob Charlie Straight cítím jako doma, mám z ní totiž jedny z nejhezčích vzpomínek na klubové koncerty,“ dodává Černý. Atmosféru večera navíc okoření předskokani The Firearms, indie-popová kapela ze Slavkova, která to dotáhla až do finále největších talentů na Startéru rádia Wave.

Po jarních klubových koncertech Lake Malawi čeká rušné léto. Objeví se jako support na pražské show zpěváka Miky nebo na festivalech Rock for People a Colours of Ostrava. Frontman Albert Černý tak úspěšně navazuje na svůj první projekt Charlie Straight. S novou kapelou Lake Malawi se mu od roku 2013 podařilo vystoupit se svými písněmi v rádiu BBC London, na prestižním anglickém festivalu The Great Escape v Brightonu a předskakovat Thirty Seconds to Mars v Praze. V květnu 2015 kapela vydala debutové EP s názvem. „We Are Making Love Again“, které vzniklo za účasti producenta Matta Lawrence, spolupracovníka Adele, Mumford & Sons nebo Ellie Goulding.

Lake Malawi, Fléda, 22. března, 20:00

Vstupné 200 Kč + poplatky předprodeje / 250 Kč na místě
 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře