Reklama
reklama

Hugh Laurie alias Dr. House přijede opět do Česka, jediný koncert odehraje v Brně

Čeští fanoušci mohou jásat. A ještě víc ti z jižní Moravy. Představitel seriálového doktora House a úspěšný muzikant přijede do Brna. Loni odehrál v Praze dva koncerty, 22. července zamíří poprvé do brněnské Kajot Arény.

První album Let Them Talk vydal tehdy dvaapadesátiletý Laurie v roce 2011 jako poctu blues, loni se na desce Didn’t It Rain ponořil do tradiční americké hudby. „Rozhodl jsem se ještě hlouběji ponořit do obrovské americké hudební nabídky a najít to, co mě okouzlilo už jako kluka. A čím víc jsem toho objevil a poslouchal, tím víc jsem byl uhranut těmi songy, ale i lidmi, se kterými jsem měl občas dokonce to štěstí si zahrát,“ uvedl Laurie.

Na klavír se učí sám, přesto dosáhl velkých úspěchů. Kromě legendární role doktora House ho diváci znají z filmů Rozum a Cit, Myšák Stuart Little, Muž se železnou maskou nebo 101 dalmatinů. Do bývalé haly Rondo přijede s kapelou Copper Bottom Band. Vstupenky se pohybují od sta korun do dvou tisíc.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře