Reklama
reklama

Habera a Team 33 Tour 2016. Brněnský koncert jako bonus...

Palo Habera a skupina Team oznamuje svým fanouškům, že reaguje na jejich přání a rozhodla se zařadit výjimečně v rámci české části turné ještě jeden jediný koncert navíc, a to v Brně.

Team, který odehraje 16 koncertů v největších halách v ČR a SR ve svém programu nemá žádné pauzy, aby mohl v některém městě odehrát koncert navíc.  Přesto velký zájem o vstupenky na koncerty vedl kapelu k rozhodnutí zařadit po ukončení turné ještě jeden bonusový závěrečný koncert, a to v Brně v D.R.F.G. Aréně 13.června 2016. Věříme, že tento koncert,  bude vyvrcholením turné a zároveň bude umocněn nostalgií nad jeho derniérou. Tato skvělá zpráva také dává nové šance na nejlepší místa v hledišti pro všechny, kteří zatím nemají vstupenky na žádný z koncertů skupiny TEAM.

Vstupenky můžete zakoupit online, nebo  ve všech pobočkách  sítě TICKETPORTAL.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře