Reklama
reklama

Funky kuřata zahrají zítra v Pavillonu

Funky, disco, soul a RnB rozezní v pátek park u Malinovského náměstí. Pětice muzikantů z kapely Funky Chicken totiž rozjedou na zahrádce restaurace Pavillon (bývalá Zemanova kavárna) neobvykle živou show.

„Konečně budou mít Funky Chicken vlastní  Pavillon. Naštěstí nepůjde o klecový chov, ale o výběh na zahrádce. Pro fanoušky chystáme překvapení. Už nyní se mohou těšit na stylový koktejl „Funky Chicken“, při kterém si náš koncert ještě lépe vychutnají,“ prohlásil kapelník a klávesista Honza Shanny Fňukal. 

Koncert odstartuje ve 20.30 hodin a kapela přehraje autorské písně jako například Bazén nebo Dance. Vystoupení okoření i hity od domácích a zahraničních funky kapel. Kapela vystoupí ve složení Martin Sedlák – zpěv, Honza Shanny Fňukal - klávesy, zpěv, Honza Kotík – kytara, Miroslav Zachovalý – basa, Honza Hooxx Slawinski – bicí. Vstupné je 50 korun.

A co můžete očekávat od Funky Chicken? Hudbu plnou humoru a dobré nálady v osobitém podání pěti nadšených muzikantů. Mísí vlivy funky, disco, soul, RnB a nebojí se na chvíli zabrousit i do tvrdšího rocku. Zrod kapely Funky Chicken se datuje do roku 2014, kdy se na jamsessionu potkali zakládající zpěvák a klávesista. Oslovili další hudebníky, kteří projevili zájem zahrát si pro radost dohromady funky od známých světových kapel. Později se kapela vydala cestou autorských věcí a začala vytvářet písně plné humoru a překvapivých zvratů. Kapela doufá, že stejně jako se při skládání baví ona, budou se bavit také posluchači.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Komentáře