Reklama
reklama

Funky kuřata zahrají zítra v Pavillonu

Funky, disco, soul a RnB rozezní v pátek park u Malinovského náměstí. Pětice muzikantů z kapely Funky Chicken totiž rozjedou na zahrádce restaurace Pavillon (bývalá Zemanova kavárna) neobvykle živou show.

„Konečně budou mít Funky Chicken vlastní  Pavillon. Naštěstí nepůjde o klecový chov, ale o výběh na zahrádce. Pro fanoušky chystáme překvapení. Už nyní se mohou těšit na stylový koktejl „Funky Chicken“, při kterém si náš koncert ještě lépe vychutnají,“ prohlásil kapelník a klávesista Honza Shanny Fňukal. 

Koncert odstartuje ve 20.30 hodin a kapela přehraje autorské písně jako například Bazén nebo Dance. Vystoupení okoření i hity od domácích a zahraničních funky kapel. Kapela vystoupí ve složení Martin Sedlák – zpěv, Honza Shanny Fňukal - klávesy, zpěv, Honza Kotík – kytara, Miroslav Zachovalý – basa, Honza Hooxx Slawinski – bicí. Vstupné je 50 korun.

A co můžete očekávat od Funky Chicken? Hudbu plnou humoru a dobré nálady v osobitém podání pěti nadšených muzikantů. Mísí vlivy funky, disco, soul, RnB a nebojí se na chvíli zabrousit i do tvrdšího rocku. Zrod kapely Funky Chicken se datuje do roku 2014, kdy se na jamsessionu potkali zakládající zpěvák a klávesista. Oslovili další hudebníky, kteří projevili zájem zahrát si pro radost dohromady funky od známých světových kapel. Později se kapela vydala cestou autorských věcí a začala vytvářet písně plné humoru a překvapivých zvratů. Kapela doufá, že stejně jako se při skládání baví ona, budou se bavit také posluchači.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
V sobotu 14. 7. zahájí v Brně provoz nové středisko RETRO-USE na adrese Francouzská 36. Podobné zařízení ve Škrobárenské ulici v Brně-Černovicích, které fungovalo od roku 2016, ke stejnému dni...
14.07.2018 - 08:45
Současná situace s městskou hromadnou dopravou v Brně se nezlepší. Naopak. Brňané mohou očekávat další výluky. Od půlnoci 16. července 2018 do 27. července 2018 přestanou jezdit tramvaje mezi...
13.07.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Úderům do hlavy ocelovými tyčemi se nevyhnul starší muž, kterého napadla trojice mladíků ve věku třináct a patnáct let. Muž v autě s pootevřeným okýnkem spal. Děti putovali do výchovného zařízení.
13.07.2018 - 11:35
Komentáře