Reklama
reklama

Fléda si k patnáctinám nadělí těžkotonážní oslavy z jiného světa

Brněnská Fléda připravuje na 21. a 22. prosince narozeninovou párty, která aspiruje na dramaturgicky nejrozstřelenější večírek roku. Dvoudenní oslavu patnáctých narozenin klubu si vezmou do parády nejdříve etnorockoví matadoři Čankišou, aby ji den poté dotípl svou sarkasticky kýčovitou show Kapitán DEMO a šestice DJs. Zatímco kapela v čele s Karlem Heřmanem už několik měsíců piluje křest nové desky Supay, nejtlustší a nejprotivnější hiphoper dovalí do Brna na poslední chvíli s nekompromisním a blyštivým live actem.

Dvoudenním večírkem Fléda oslaví patnáct turbulentních let, kterými ji provedlo přes 1 000 vystupujících interpretů a milion návštěvníků. S Čankišou vzdá Fléda hold českým stálicím, které mu v  začátcích daly šanci. S Kapitánem DEMO si naopak připomene kuráž, bez které v Brně větší klub dlouho nepřežije „Jednodenní party nám přišla na patnáct let fungování trochu málo. Dvoudenní oslava je tak akorát a odlišným line-up zase zrcadlí celou naši historii. Spojuje nespojitelné, jistoty velkých hudebních jmen i nepředvídatelné sázky na mladé, drzé a nadějné interprety,“ dodává Lukáš Stara, provozovatel klubu Fléda.

V rámci oslav proběhnou na Flédě dvě narozeninové akce. V pondělí 21. prosince pokřtí v klubu Čankišou svou šestou desku Supay. Kapela slibuje večer ve velkém stylu s hosty a blaženou pospolitostí národa Čanki.  V úterý 22. prosince nastoupí na scénu DJ Sleeping Boy (Vypsaná Fixa), Dead Sailor (Mandrage) a Tuzex. Akci zakončí kontroverzní hiphoper Kapitán DEMO, který všem uštědří sarkastickou live lekci a následně je pošle vyklidnit se na Báreček.

 

15. NAROZENINY FLÉDY

✶  21. prosince –  Čankišou, Fléda, 20:00
Čankišou pokřtí svoji šestou desku SUPAY aneb Trojjediné narozky: křest desky, 15 let Flédy, 17 let kapely.

Vstupné 190 Kč předprodej / 230 Kč na místě
PŘEDPRODEJ: INDIES, Student Agency DPL, TIC BRNO, Café Eleven, GOOUT.cz, SMSTICKET

✶  22. prosince –  15. Narozeniny Flédy: Kapitán DEMO , Fléda, 20:00

K patnáctému výročí pro vás chystáme DJ show s Kapitánem DEMO a večírek až do rána #fleda #party
Vstupné: 80 Kč předprodej / 100 Kč na místě
Starring:
Kapitán Demo Original
Sleeping Boy (Vypsaná Fixa)
TUZEX (Vanessa)
Dead Sailor (Mandrage)
DJky z Brna /Discofilcky/ (Čoko Voko)
Himalayan Dalai Lama DJ set
DJ Vegy (Wild tides)

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
Komentáře