Reklama
reklama

Fléda nově nabídne kromě hudby i příjemnější interiér

Brněnská Fléda přichystala na podzimní sezónu hudební i provozní novinky. Tříměsíční letní pauzu využili provozovatelé klubu k opravám, instalaci odhlučnění a k zavedení nekuřáckých zón. 

V hlavním sále klubu i u přilehlých barů si tak návštěvníci víc užijí nejen hudbu, ale i čerstvý vzduch. Příjemnější pobyt zajistí i zrekonstruované sanitární zařízení a opravený Báreček. Hudebně bude klub pokračovat v osvědčeném modelu velkých koncertů a tematických party, dramaturgické osvěžení přinesou koncertní sessions zaměřené na talenty alternativní scény a komponovaný večer věnovaný Lence Zogatové.

Vyčleněním stavebně oddělených kuřáckých zón chtějí provozovatelé vyjít vstříc návštěvníkům a dopřát klubu příjemnější ovzduší. Jako nekuřácká zóna bude nově fungovat hlavní sál klubu, přísálí i dva přilehlé bary. Pro kuřáky bude vyhrazen prostor Bárečku a zahrádka ve vnitrobloku budovy. „Stále více lidí nás prosilo, ať kouření v sále omezíme. Protože trávíme na akcích spoustu času, po letech jsme se shodli, že už je na čase mít na Flédě zdravější prostředí a víc si tak užít hudební akce,“ vysvětluje Lukáš Stara, provozovatel klubu. Kuřácké zóny na Bárečku a na zahrádce pojmou zhruba 150 lidí, kapacita míst pro cigaretovou pauzu by tak měla dostačovat. Testování nekuřáckého režimu proběhlo na Flédě už v srpnu na vyprodaném koncertě Jella Biafry. „I když je to velká změna, věříme, že klubu prospěje. Na novinku upozorňují během akcí cedule i zaměstnanci klubu. Kuřáci ji zatím přijímají docela sportovně, nekuřáci ji vítají. Doufáme, že se rychle ujme naplno a tento trend budou následovat i další kluby,“ dodává Stara.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dramaticky vypadající nehodu má za sebou šestadvacetiletý řidič z Brna.
23.10.2017 - 14:12
Parník na Brněnské přehradě
Na Brněnské přehradě v neděli 22. října skončila plavební sezóna. Od konce dubna do druhé poloviny října se na šesti lodích brněnského dopravního podniku svezlo přes 240 tisíc cestujících.
23.10.2017 - 07:46
Zpěvačka Martina Pártlová se narodila v Českých Budějovicích a do podvědomí veřejnosti se dostala díky pěvecké televizní soutěži X Factor. Od soutěže uplynulo devět let a v současné době Martina...
22.10.2017 - 17:17
Velké prostory nově otevřené Tržnice Brno na Zelném trhu jsou poloprázdné. Někteří majitelé stánků nebyli spokojeni s tamní situací a odešli.
22.10.2017 - 14:35
Fotbal i hokej mají v Brně svá tradiční místa jasná. Za Lužánkami. Nyní to vypadá, že se do oblasti Ponavy opět vrátí sportovní život. Nový fotbalový stadion získal kladné posouzení vlivu na životní...
21.10.2017 - 10:20
Ilustrační foto
Policisté cizinecké policie zkontrolovali v Brně 1162 lidí. Při akci, která proběhla ve středu a ve čtvrtek, se zaměřili při kontrole na cizince a oprávněnost pobytu a pátrání po osobách a věcech....
20.10.2017 - 16:07
Komentáře