Reklama
reklama

Filharmonie Brno zahraje známé hity skupiny Beatles na náměstí Svobody

Help!, Let It Be, Yesterday nebo Hey Jude. Ty nejpopulárnější i méně známé písně anglické rock’n’rollové kapely Beatles uslyší Brňané v pátek od tři čtvrtě na devět v podání Filharmonie Brno na náměstí Svobody.

Ta vystoupí pod vedením dirigenta Miloše Machka s projektem Beatles Mania aneb Pocta brouků z Liverpoolu. Koncert pod širým nebem proběhne v rámci programu Zábava pod hradbami festivalu Brno – město uprostřed Evropy.

Tenoru se ujme Petr Julíček a Marek Olbrzymek, barytonu Tomáš Krejčí, basu Aleš Procházka a kytary Jiří Sova. Vystoupení zahájí písní Help!, chybět nebude Lady Madonna, Oh! Darling nebo Yellow Submarine.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře