Reklama
reklama

Ferry Corsten roztančí brněnskou Citadelu

Po Tiestovi a Paulu van Dykovi je to třetí hvězda světového významu, která dorazí 13. února do Bobycentra. Holandský král elektronické hudby, DJ a producent, navštíví brněnskou akci Citadela, aby předvedl své mistrné umění a vytříbenou komunikaci s publikem. 

Čtyřicetiletý rodák z Rotterdamu má za svoji dvacetiletou kariéru na svém kontě několik desítek světových ocenění a pravidelně je hodnocen jako jeden z deseti nejlepších DJ světa. „Ferryho Corstena jsme měli v hledáčku od počátku roku 2012, dokonce jeho booking byl na spadnutí pro rok 2014. Ovšem až nyní nám bylo vše potvrzeno a zaslán kontrakt,“ říká pořadatelka Nina Fialová.

„Je to pro nás další jméno, které velmi rádi na Citadele představíme a víme, že to bude velká událost už jenom tím, že Ferry navštíví brněnské Bobycentrum, které je pro tento druh akce jedinečné,” dodává. Corsten má za sebou celou řadu vlastních producentských kousků, mnoho ko-produkcí, několik autorských alb a spolupracuje se známými hudebníky.

Už jednou měli moravští fanoušci Corstena na dosah, a to na festivalu Creamfields Central Europe v roce 2008, kde byl jedním z headlinerů celého festivalu. Kvůli silné bouři a předčasnému ukončení festivalu však bylo jeho privátní letadlo odvoláno.

Vstupné je v předprodeji od 399 korun.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře