Reklama
reklama

Ewa Farna zazpívá v rámci oslav ZOO Brno, stane se patronkou zvířátka

„I mláďata mohou slavit 60“ je nazván koncert české zpěvačky s polskou národností Ewy Farne, který se uskuteční ku příležitosti výročí šedesáti let brněnské zoologické zahrady. Fanoušci se na něj mohou těšit 2. listopadu v Semilassu.

Akce proběhne v sobotu hned na dvou místech. Ve dvě hodiny odpoledne ji odstartuje vyhlášení výherců soutěže „Vyfoť se a vyhraj,“ které se účastnili žáci základních a středních škol. Vítězná třída získá volný vstup na zpěvaččin koncert. Farna se stane patronkou brněnského zvířátka a po té proběhne její autogramiáda.

Program bude pokračovat v Kulturním centru Semilasso v šest hodin koncertem brněnské kapely Lidopop a v osm vyvrcholí známými písněmi Ewy Farne. Vstupenka stojí v předprodeji dvě stě padesát korun a její koupí návštěvník přispěje na chod brněnské zoo. K dostání je na pokladně zoo, v Semilassu, v Domě pánů z Lipé, Wobchůdku, FT Records a na síti Ticket portal.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Komentáře