Reklama
reklama

Ewa Farna zazpívá v rámci oslav ZOO Brno, stane se patronkou zvířátka

„I mláďata mohou slavit 60“ je nazván koncert české zpěvačky s polskou národností Ewy Farne, který se uskuteční ku příležitosti výročí šedesáti let brněnské zoologické zahrady. Fanoušci se na něj mohou těšit 2. listopadu v Semilassu.

Akce proběhne v sobotu hned na dvou místech. Ve dvě hodiny odpoledne ji odstartuje vyhlášení výherců soutěže „Vyfoť se a vyhraj,“ které se účastnili žáci základních a středních škol. Vítězná třída získá volný vstup na zpěvaččin koncert. Farna se stane patronkou brněnského zvířátka a po té proběhne její autogramiáda.

Program bude pokračovat v Kulturním centru Semilasso v šest hodin koncertem brněnské kapely Lidopop a v osm vyvrcholí známými písněmi Ewy Farne. Vstupenka stojí v předprodeji dvě stě padesát korun a její koupí návštěvník přispěje na chod brněnské zoo. K dostání je na pokladně zoo, v Semilassu, v Domě pánů z Lipé, Wobchůdku, FT Records a na síti Ticket portal.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře