Reklama
reklama

Electro Swing Fever zakončí v Brně sezónu

Brno bude naposledy před dlouhou letní přestávkou hostit Electro Swing Fever party, jež patří mezi přední electro-swingové akce v České Republice. Už v pátek 15. května 2015 se prostory klubu Fléda zaplní skupinkami noblesních dam a šviháckých gentlemanů. Ti budou a hýřit a tančit za doprovodu tuzemských i zahraničních electro-swingových interpretů až do rána.

Na retro párty vystoupí v brněnské premiéře excentrický electro-swingový band z Turína s názvem The Sweet Life Society. Ten dorazí na Flédu v osmihlavé sestavě, což slibuje strhující a energickou show. Jádro kapely tvoří producenti Gabriele Concas a Matteo Marini, kteří koncertují v obklopení rozmanitého ansáblu dechových nástrojů, kontrabasu a vokálů. Repertoár italského bandu sahá od oldschool swingu 30. let, přes jazz až po moderní electro-swingové rytmy.

Na Electro Swing Fever nebude chybět ani DJ duo Papa Django & Swing Thing. Špičkoví performeři, precizní selektoři a nejvyhledávanější electro-swingoví DJs v minulosti předskakovali například Parov Stelar nebo Alice Francis a pravidelně rozpoutávají na svých akcích neřízené taneční šílenství. Za mixem se během stylové noci představí celá řada dalších výběrových DJs z bookingu Electro Swing Bohemia. Elegáni Max W., Paolo di Maki a Swing Garden slibují kombinaci electro-swingových beatů s žánry jako drum’n’bass, hip hop nebo house.

Kromě špičkové hudby se návštěvníci mohou těšit na autorské projekce v podání VJs z uskupení Visualove. S návratem do minulosti a s opravdovou swingovou atmosférou pomůže i taneční workshop, akrobatické vystoupení na visuté hrazdě, stylový fotokoutek a originální francouzské palačinkové bistro.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře