Reklama
reklama

Electro Swing Fever zakončí v Brně sezónu

Brno bude naposledy před dlouhou letní přestávkou hostit Electro Swing Fever party, jež patří mezi přední electro-swingové akce v České Republice. Už v pátek 15. května 2015 se prostory klubu Fléda zaplní skupinkami noblesních dam a šviháckých gentlemanů. Ti budou a hýřit a tančit za doprovodu tuzemských i zahraničních electro-swingových interpretů až do rána.

Na retro párty vystoupí v brněnské premiéře excentrický electro-swingový band z Turína s názvem The Sweet Life Society. Ten dorazí na Flédu v osmihlavé sestavě, což slibuje strhující a energickou show. Jádro kapely tvoří producenti Gabriele Concas a Matteo Marini, kteří koncertují v obklopení rozmanitého ansáblu dechových nástrojů, kontrabasu a vokálů. Repertoár italského bandu sahá od oldschool swingu 30. let, přes jazz až po moderní electro-swingové rytmy.

Na Electro Swing Fever nebude chybět ani DJ duo Papa Django & Swing Thing. Špičkoví performeři, precizní selektoři a nejvyhledávanější electro-swingoví DJs v minulosti předskakovali například Parov Stelar nebo Alice Francis a pravidelně rozpoutávají na svých akcích neřízené taneční šílenství. Za mixem se během stylové noci představí celá řada dalších výběrových DJs z bookingu Electro Swing Bohemia. Elegáni Max W., Paolo di Maki a Swing Garden slibují kombinaci electro-swingových beatů s žánry jako drum’n’bass, hip hop nebo house.

Kromě špičkové hudby se návštěvníci mohou těšit na autorské projekce v podání VJs z uskupení Visualove. S návratem do minulosti a s opravdovou swingovou atmosférou pomůže i taneční workshop, akrobatické vystoupení na visuté hrazdě, stylový fotokoutek a originální francouzské palačinkové bistro.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře