Reklama
reklama

Britská skupina Iron Maiden téměř vyprodala Brno, zbývá posledních pár vstupenek

Na nedělní koncert heavymetalové skupiny Iron Maiden se do Brna dostanou už jen ti nejrychlejší. V prodeji totiž zůstaly pouze desítky lístků z desetitisícové kapacity stadionu Velodrom.

Budete-li si chtít koupit vstupenku přes internet, zjistíte, že už jsou volné jen pro vozíčkáře. Ani cena 1790 za stání u pódia a 1290 za stání fanoušky britské kapely nezastavila. Ti se už na své vystoupení v moravské metropoli nemůžou dočkat. „Připravte se na show v Brně 8. června s naším Dezeer playlistem,“ hlásá skupina na sociální síti.

Na koncert přiveze turné Maiden England, se kterým se představila už loni v Praze. Vystoupení Iron Maiden je známé pyrotechnickou show, na kterou se mohou těšit i brněnští posluchači. Na stadionu se již začalo stavět. „Ten den budu mít narozeniny, takže to bude můj nejlepší dárek ze všech,“ těší se návštěvník Pavel Kozina.

Stadion se pro diváky otevře v neděli od pěti hodin odpoledne, to je dvě hodiny před začátkem. Ten otevře švédská předkapela Ghost, kolem osmé se pak na pódiu objeví hlavní hvězdy večera. Koncert musí skončit nejpozději v deset kvůli nočnímu klidu.

V loňském roce přišlo na Iron Maiden do Prahy dvacet pět tisíc lidí, kapela hrála zejména ze starších alb. Podle pořadatelů by se letošní program neměl příliš měnit. Skupina si do Brna odskočila z Neměcka, kde bude hrát znovu i v pondělí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře