Reklama
reklama

Aspiranti na slovenskou desku roku připravují na Flédě dvojkoncert

To nejlepší ze slovenské hudební scény, v jednom večeru, na jednom pódiu. Takový bude program 9. března na Flédě, kdy klub ovládnou kapely Puding Pani Elvisovej a Chiki liki tu-a, obě nominované na Radio Head Awards v kategorii deska roku. Zaručena je tak tříhodinová dávka kvalitních slovenských textů plných nadsázky.

Košická kapela Puding Paní Elvisovej má na svém kontě již čtyři electro-popová alba a momentálně slaví úspěch u fanoušků i kritiků s tím posledním, které dostalo název Tektonická Platňa. Úspěch na slovenských Radio Head Awards pro ně ale není ničím novým. Od roku 2010 získali ocenění již třikrát, a to za nejlepší koncertní kapelu roku nebo skladbu roku.

,,Puding Pani Elvisovej je stabilním hostem festivalů jako Pohoda nebo Grape. V Brně mají velkou fanouškovskou základnu a jejich koncert na Flédě bude mít skvělou atmosféru zvláště proto, že se vrací do našeho města po roční pauze,” vysvětluje dramaturg Ondřej Bača a dodává, že rukopis kapely je jedinečným mixem elektronické taneční hudby plné různých experimentů s dokonce až punkovým nasazením. Diváci se tak mohou těšit na show plnou energie. 

Úspěch se svým albem slaví také Chiki liki tu-a, jejichž show se nese na rockově alternativní vlně. Ke svému 20 letému výročí vydali desku s netradičním názvem Slzy tvý mámy, Šedivy a spol. ,,Kapela patří mezi bardy středoevropské rockové scény a já osobně mám pro ně velkou slabost. Věřím, že nebudu sám, kdo si od srdce zabrouká například jejich hit Kristína,” konstatuje s nadhledem Bača. Chiki liki tu-a odehráli přes 1000 koncertů v klubech i na velkých festivalech po celé Evropě. Neminuly je akce jako jsou Sziget, Trutnov open air, Pohoda, Grape a klubové koncerty v Paříži, Bordeaux nebo Londýně. 

Puding Pani Elvisovej +  Chiki-liki tu-a, Fléda, 9. března, 20:00

Vstupné 180 Kč + poplatky předprodeje / 220 Kč na místě
 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře