Reklama
reklama

FOTOGALERIE: Spojení muže a ženy měl představovat první soutěžní ohňostroj

Obrovský zájem o ohňostroj přehlídky Ignis Brunensis na brněnské přehradě nepolevil ani letos. Lidé v sobotu zamířili na Ohnivé duše II. od české skupiny Theatrum Pyroboli a o půl jedenácté zaplnili celé okolí brněnské části Bystrc.

První část měla zobrazit duše žen a mužů v romantické zahradě u modrého jezera za východu slunce. Vnímavému diváku to mohlo připomínat rozkvétající záhony květů a keřů, v další části zase spojení muže a ženy vrcholící kosmickou bouří.

Radio Kiss Hady přenášelo hudbu doplňující ohňostrojovou přehlídku, a kdo ji neslyšel z reprobeden, mohl si ji tak pustit do vlastních sluchátek. Poznal by Dymáka od Leoše Janáčka, soundtrack z filmu Pearl Harbor nebo část varhanní fugy od Bacha.

Další ohňostroj předvede již první zahraniční host z Chorvatska ve středu 11. června na hudbu skupiny Abba.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře