Reklama
reklama

Fléda chystá stylový Silvestr s puncem elegance. Do Nového roku se protančí v rytmu electroswingu

Oslavit poslední den v roce bez okoukaných estrád a s pořádnou dávkou elegance. Takový je záměr klubu Fléda a agentury Electro Swing Bohemia, jež společně připravují na 31. prosince akci s názvem Swing Silvestr. Večer v rytmu electroswingu s kapelou a DJs slibuje stylovou atmosféru, nabitý program i léty ověřenou alternativu pro všechny, kteří na Silvestra nechtějí sedět doma.

„Na Flédu se těšíme, Swing Silvestr je správnou volbou pro ty, kteří se chtějí do nového roku protančit a odnést si netuctový zážitek,“ říká Roman Lálík, člen populárního DJského dua Swing Thing & Papa Django. Energičtí předskokani světoznámých jmen jako The Parov Stelar Band, Swingrowers, Kormac, Dunkelbunt patří mezi hlavních lákadla programu. Večer rozproudí i šestičlenná kapela The JazzCake se svým šmrncovním a svěžím podáním jazzových a swingových hitů.

Kromě dvojice headlinerů posílí lineup další dva zkušení DJové. Statný dlouhán Swing Garden roztančí parket svéráznými a hravými mixy tradičního jazzu, swingu a rock'n'rollu s přechodem k modernímu electroswingu, funky a latino. Charismatický Max W. je naopak vyznavačem tvrdší linie electro-swingových beatů. Svůj set okoření špetkou hip hopu a drumˈnˈbassu. Třešničkou na silvestrovském dortu bude jiskřivá burlesque show svůdných The Dolls. 

Swing Silvestr, Fléda, 31. prosince, 21:00

Vstupné: předprodej 249 Kč / na místě 299 Kč
 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře