Reklama
reklama

Pátek odpoledne bude patřit Slavnosti masek, letos pod názvem Komedie lásky

Na náměstí Svobody je už postaveno pódium, ještě doladit poslední detaily a odpolední průvod může začít. Na programu je například koncert nebo zvířátka z brněnské zoo.

Slavnost masek zahájí ve tři hodiny na Moravském náměstí doprovodným programem. Bude se tančit a kejklit, děti si na místě mohou vyrobit i masku. V šest hodin pak zamíří průvod na náměstí Svobody, kde bude program pokračovat.

Všechny průvody se postupně představí divákům a předstoupí před porotu. V té usedne například francouzská režisérka Isabelle Nanty, herečka Zdena Herfortová, známá ze seriálu Doktoři z počátků nebo bývalá trojskokanka Šárka Kašpárková. Slavnost vyvrcholí zvolením krále masek a následným koncertem. Do soutěže o Nejlepší diváckou masku se mohou přihlásit i ti nejmenší.

Jedním z moderátorů akce bude herec Martin Siničák. Podtitul letošního ročníku akce je Komedie lásky, diváci se mohou těšit celkem na devět průvodů brněnských divadel - Národní divadlo Brno, Městské divadlo Brno, Divadlo Husa na provázku, HaDivadlo, Divadlo Radost, DIFA JAMU v Brně a Divadlo Polárka.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře