Reklama
reklama

Chcete si zahrát s elfy a vílami? Zkuste konkurz do nového muzikálu

Malá holčička Lily jednoho dne usne na pohádkové knize a spolu se svou babičkou se probudí v magickém světě. Do tohoto příběhu hledá Městské divadlo Brno nejen hlavní hrdinku. Konkurz proběhne od 11. do 13. září.

Na roli Lily hledá divadlo dívku ve věku dvanácti až šestnácti let, pro obsazení babičky Amyry ženu od padesáti let a pro další role a company zájemce s pěveckými, hereckými i tanečními zkušenostmi od desíti do čtyřiceti let. Online přihlášky jsou vyvěšeny na internetových stránkách divadla.

Hlavní hrdinka Lily se objeví se svou babičkou mezi trolly, elfy a vílami. Ukáže se, že kouzelná říše se momentálně potýká s problémy, s nimiž může pomoci právě jenom Lila. V české premiéře budou diváci svědky napínavého příběhu plného zázračných postav a prostředí.

Muzikál je určen pro celou rodinu podobně, jako tomu bylo i u Mary Poppins. Petr Gazdík, který byl právě jejím režisérem, se ujme vedení i této inscenace. Premiéra je plánovaná na 6. prosince.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vítězný návrh Foto: KAM
Zklidnění dopravy, více zeleně, míst pro odpočinek a volný čas. I taková by mohlo v budoucnu vypadat historické Staré Brno. Porota ocenila nejlepší návrhy v ideové soutěži na proměnu Mendlova náměstí...
26.09.2018 - 05:00
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
Komentáře