Reklama
reklama

Chcete si zahrát s elfy a vílami? Zkuste konkurz do nového muzikálu

Malá holčička Lily jednoho dne usne na pohádkové knize a spolu se svou babičkou se probudí v magickém světě. Do tohoto příběhu hledá Městské divadlo Brno nejen hlavní hrdinku. Konkurz proběhne od 11. do 13. září.

Na roli Lily hledá divadlo dívku ve věku dvanácti až šestnácti let, pro obsazení babičky Amyry ženu od padesáti let a pro další role a company zájemce s pěveckými, hereckými i tanečními zkušenostmi od desíti do čtyřiceti let. Online přihlášky jsou vyvěšeny na internetových stránkách divadla.

Hlavní hrdinka Lily se objeví se svou babičkou mezi trolly, elfy a vílami. Ukáže se, že kouzelná říše se momentálně potýká s problémy, s nimiž může pomoci právě jenom Lila. V české premiéře budou diváci svědky napínavého příběhu plného zázračných postav a prostředí.

Muzikál je určen pro celou rodinu podobně, jako tomu bylo i u Mary Poppins. Petr Gazdík, který byl právě jejím režisérem, se ujme vedení i této inscenace. Premiéra je plánovaná na 6. prosince.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře