Reklama
reklama

Brněnští herci žehlili v Králově Poli košile

Mistrovství v žehlení košil uspořádalo v sobotu Nákupní centrum Královo Pole. Ačkoli soutěžili i zástupci rádia Kiss Hády a Městského divadla Brno, vítězem se i přesto stal devětačtyřicetiletý muž, který šel jenom tak okolo.

Petr Sýkora žehlí doma prádlo přes více než dvacet tři let. Že v tom má již praxi, ukázal se svým rekordním časem 2:18, stal se tak absolutním mistrem Brna. Oproti němu s časem 3:02 zvítězila v ženské kategorii Klára Majerová.

Čas byl měřen od začátku žehlení až po zapnutí knoflíčku a pověšení na ramínko. Vteřiny se přičítaly za špatně vyžehlené části košile. Za Městské divadlo Brno se v soutěži utkala Ivana Vaňková, Světlana Janotová a Milan Němec.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře