Reklama
reklama

Brněnský Majáles rozezvučí Výstaviště

Nejen studenti, ale také všichni milovníci toho nejlepšího z české a slovenské hudební scény, se již nemohou dočkat pátku 6. května. Na brněnském Výstavišti totiž opět vypukne jedna z největších hudebních akcí pořádaných v Brně – brněnský Majáles 2016. Na letošním třináctém ročníku slíbili účast kapela Kryštof, Wohnout, Horkýže Slíže, Mandrage či zpěvák Xindl X.

Brno – Oblíbená studentská akce Brněnský Majáles rozhodně nepatří pouze studentům. Poslechnout si ty nejznámější a nejoblíbenější tuzemské kapely může každý nedočkavý fanoušek, který chce festivalovou sezónu zahájit co nejdříve. Letošní účast na Majálesu dosud potvrdilo třináct pozvaných zpěváků a kapel Patří mezi ně například festivalová stálice, kapela Kryštof v čele s Richardem Krajčem, která má pro své příznivce vždy připravenou perfektní show. Mezi další potvrzené kapely patří také Horkýže Slíže, Wohnout, UDG, Vypsaná Fixa, Rybičky 48, Sto zvířat či kapela Skyline. Na své si přijdou také fanynky Voxela či Xindla X a zkrátka nepřijdou ani milovníci žánru hip hop. Stage totiž ovládne například rapper Marpo nebo kapela Kontrafakt.

Také letos proběhne volba krále a královny majálesu, což je soutěž určená výhradně studentům vysokých škol. Ani studenti středních škol a gymnázií však nepřijdou zkrátka. Organizátoři pro ně připravili soutěž o prince a princeznu majálesu.  Až do pětadvacátého dubna můžete pořídit vstupenky v předprodeji za 420 Kč. Stanete-li se členem klubu, klesne cena na 399 korun a ještě získáte pivo zdarma. Poslední možnost, kdy zakoupit vstupenku, je den před akcí. Cena lístku vyšplhá na 499 Kč. I přesto ale neváhejte, protože na místě lístek neseženete.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Komentáře