Reklama
reklama

Brněnský Majáles rozezvučí Výstaviště

Nejen studenti, ale také všichni milovníci toho nejlepšího z české a slovenské hudební scény, se již nemohou dočkat pátku 6. května. Na brněnském Výstavišti totiž opět vypukne jedna z největších hudebních akcí pořádaných v Brně – brněnský Majáles 2016. Na letošním třináctém ročníku slíbili účast kapela Kryštof, Wohnout, Horkýže Slíže, Mandrage či zpěvák Xindl X.

Brno – Oblíbená studentská akce Brněnský Majáles rozhodně nepatří pouze studentům. Poslechnout si ty nejznámější a nejoblíbenější tuzemské kapely může každý nedočkavý fanoušek, který chce festivalovou sezónu zahájit co nejdříve. Letošní účast na Majálesu dosud potvrdilo třináct pozvaných zpěváků a kapel Patří mezi ně například festivalová stálice, kapela Kryštof v čele s Richardem Krajčem, která má pro své příznivce vždy připravenou perfektní show. Mezi další potvrzené kapely patří také Horkýže Slíže, Wohnout, UDG, Vypsaná Fixa, Rybičky 48, Sto zvířat či kapela Skyline. Na své si přijdou také fanynky Voxela či Xindla X a zkrátka nepřijdou ani milovníci žánru hip hop. Stage totiž ovládne například rapper Marpo nebo kapela Kontrafakt.

Také letos proběhne volba krále a královny majálesu, což je soutěž určená výhradně studentům vysokých škol. Ani studenti středních škol a gymnázií však nepřijdou zkrátka. Organizátoři pro ně připravili soutěž o prince a princeznu majálesu.  Až do pětadvacátého dubna můžete pořídit vstupenky v předprodeji za 420 Kč. Stanete-li se členem klubu, klesne cena na 399 korun a ještě získáte pivo zdarma. Poslední možnost, kdy zakoupit vstupenku, je den před akcí. Cena lístku vyšplhá na 499 Kč. I přesto ale neváhejte, protože na místě lístek neseženete.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře