Reklama
reklama

Brněnské výstaviště už nejsou jen veletrhy, patří tam už neodmyslitelně i hudba

V Brně je rozhodně kam zajít pro dobrý hudební zážitek. Hudební produkce zde vždy najde své diváky a promotéři mají na výběr z mnoha prostor, v případě větších koncertů patří mezi oblíbené hala Vodova, Rondo nebo Boby centrum. Každá z těchto lokalit má svá specifika i své starosti, shodně je pálí nedostačující infrastruktura, zejména nedostatek parkování. Mezi tyto tradiční destinace úspěšně proniká brněnské výstaviště, které zejména po dostavbě pavilonu P a úpravě západní části nabízí širokou paletu prostor pro interprety a jejich fanoušky.

Příznivci rockové legendy Rolling Stones určitě vzpomínají na koncert z roku 2007, v otevřeném prostoru pod ulicí Hlinky bývají častým hostem i Kabáti. V roce 2015 už potřetí proběhne na výstavišti v Brně Májáles, kterému i přes jeho bobtnající objem výstaviště stále dostačuje, a to včetně kapacity vstupů a parkování. Většina koncertů na výstavišti se odehrává v halách, zejména v hale P. V některé z hal se už vystřídali například Alexandrovci, Marie Rottrová, Richard Krajčo, Abba Revival, Nazareth a naposledy Daniel Landa s Žito tour. Zázemí na výstavišti našli mnohokrát i organizátoři tanečních párty Apokalypsa a Citadela.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kontrola ledu Foto: Centrum news
Muž si chtěl v Králově Poli zkrátit cestu přes jezírko. To ale nebylo dostatečně zamrzlé a muž se propadl do ledové vody. Nebýt náhodného kolemjdoucího, patrně by utonul.
24.01.2018 - 07:23
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Komentáře