Reklama
reklama

Za pivem na Svoboďák

Akce Pivní festival Brno se vrací na náměstí Svobody. Bude probíhat od 2. do 5. srpna.

Zdar a sílu najdeš v pívu - a nejen v těchto horkých, letních dnech. Na náměstí Svobody si můžete od středy přijít odpočinout k světlému i tmavému půllitru. Celkem se v centru Brna představí 25 pivovarů a minipivovarů z celé České republiky, Slovenska a Polska. A protože není od věci si k pivu něco zakousnout, nebudou chybět stánky s občerstvením. Jako návštěvníci si budete moci vychutnat nejen chuť hořkého nápoje, ale i hamburgerů, bramborových spirál, steaků a jiných festivalových dobrot. Stejně jako v loňském roce, i letos čeká návštěvníky festivalový kelímek. 

V rámci festivalu vystoupí herečka Markéta Hrubešová s vlastní cooking show, podle její kuchařky Rebelka. Její podpis budete moci získat při následné autogramiádě. Na kulturní program se můžete těšit každý podvečer. Z umělců vystoupí Tereza Škrhánková, Stanley Voda nebo folk-popová skupina AMaTer.

Autor: 
Anna - Marie Herzigová
Aktuálně
Svatbu lze pořádat na mnoha místech – v kostele, na radnici, zámku, lodi, zahraně, v parku nebo hotelu. Pro netradiční místo pro svůj obřad se rozhodli budoucí novomanželé Jana Manová a Milan Hypra,...
20.06.2018 - 20:00
Telefonát, v němž se ozval hlas opilého muže, zaznamenali včera v nočních hodinách policisté na Břeclavsku. Muž vyhrožoval, že skočí pod vlak. Svůj slib však nesplnil, načež jej policisté odvedli...
20.06.2018 - 16:07
Podvodník na fotografii Foto: Policie České republiky
Brněnští kriminalisté pátrají po podvodníkovi, který se vydával za celníka, aby připravil svou oběť o 900 tisíc korun. Poznáváte jej na fotografii?
20.06.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Některé zastávky, na kterých musí lidé na vozíčku překonávat překážky například v podobě obrubníku, budou nově bezbariérové. Při přestavbě překážky dopravní podnik odstraní.
19.06.2018 - 19:41
Při úklidu lze narazit na různé věci, avšak na nález z minulého týdne nezapomene žena, která při úklidu objevila ruční granát. Stalo se tak v Kyjově na Hodínsku při vyklízení rodinného domku. O ruční...
19.06.2018 - 14:00
Rozsáhlá rekonstrukce silnice I/50 ve Slavkově u Brna pokračuje. Uzavírka se v dnech 19. června až 29. června dostane do fáze, kdy dopravu budou po dobu deseti dnů řídit semafory.
19.06.2018 - 12:00
Komentáře