Reklama
reklama

Zájemci mohou podávat žádosti o kulturní dotace

Počínaje dneškem mohou lidé podnikající v kulturních oblastech podávat na brněnský magistrát žádost o dotace. K dispozici je téměř 40 milionů korun. O dotace je možné žádat do konce září.

O dotace je možné žádat v oblastech audiovize, divadla, performance a cirkusů, hudby, celoroční činnosti hudebních klubů, kulturně vzdělávací a zájmové činnosti, literatury, podpory uměleckých řemesel a lidových tradic, tance, výtvarného umění, fotografie, designu a architektury.

Veškeré informace k podávání žádostí a pravidla pro jejich poskytování naleznete na webu města Brna. Formulář pro podávání žádostí o dotace v elektronické podobě pak najdete zde.

Magistrát také pořádá školení na podávání žádostí o dotace v oblasti kultury. Ty se uskuteční na Nové radnici vždy v době od 15 do 17 hodiny, a to v termínech 21. a 28. srpna, poté 4. a 18. září. Na školení je nutné se přihlásit na e-mailu majickova.veronika@brno.cz.

Žadatelé o kulturní dotace si budou moci navíc pohodlněji zkontrolovat výsledky dotačního řízení v nově zřízené aplikaci.

Autor: 
návštěvník
Aktuálně
Na tísňovou linku městské policie se včera odpoledne obrátil pracovník úřadu práce v centru města.
11.08.2020 - 18:56
Pátera Martina Středu, jezuitu, který sehrál klíčovou roli při obraně Brna před Švédy, připomene socha. Ta bude odhalena před kostelem Nanebevzetí Panny Marie v rámci festivalu Den Brna.
11.08.2020 - 12:29
Pozornost ženy upoutalo barevné klubko ukryté ve vysoké trávě nedaleko bytového domu v Bystrci. Když přišla blíž, uviděla asi dvoumetrového hada.
11.08.2020 - 08:12
Ještě 4 dny mohou ti, kdo splňují podmínky vládního programu COVID – Nájemné, požádat v jihomoravské metropoli o prominutí nájmu nebytových prostor.
10.08.2020 - 17:08
Na pobyt na jižní Moravě mohla kvůli vlastní roztržitosti nemile vzpomínat mladá žena z Prahy. Dovolenou jí zachránil sedmatřicetiletý poctivec.
10.08.2020 - 08:12
Společnost Uber představila ve své aplikaci novou bezpečnostní funkci, která zajistí, že pasažér vždy nastoupí do toho správného vozu a k tomu správnému řidiči. Uživatelé si nyní mohou zapnout funkci...
09.08.2020 - 09:23
Komentáře