Reklama
reklama

Youtuberka Naty Hrychová, oblíbené prasátko Pigy i nový policejní vůz BMW již tuto sobotu na brněnském dopravním hřišti Riviéra

V sobotu 7. října od 10.00 hod. se na brněnském dopravním hřišti Riviéra uskuteční slavnostní akce 50. let BESIPu.

Zejména u dětí populární postavička prasátka Pigy, ve spolupráci právě s BESIPem, Městskou policií Brno a Policií ČR, připravila bohatý doprovodný program pro malé i velké návštěvníky. Děti se mohou těšit na koncert zpěvačky a youtuberky Naty Hrychové a balónkovou show s kouzelníkem. Pro dospělé je připravena ukázka nového policejního vozu BMW, opilecká stezka, otočný a nárazový trenažér nebo výcvik dopadení pachatele. 

„Program jsme koncipovali tak, aby si na své přišli děti i dospělí. Zatímco rodiče bude zajímat především policejní technika, auta, motocykly a radary, tak děti určitě nadchne hudební program i tvořivé dílničky,“ prozradila za pořadatelé Zdenka Chocholoušová z Lagardere Active ČR. 

Akce se koná za každého počasí a vstup je pro všechny zdarma.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře