Reklama
reklama

Vyzrálý gentleman Bruno Ferrari vydal nové album a chystá se na brněnský křest v klubu Mersey

Generační šansoniér Bruno Ferrari vydal po pěti letech nové album nazvané Ayahuascero. Čtrnáct nových písní představí živě na dekadentním křtu v brněnském klubu Mersey.

Vyzrálý gentleman, který ví, co ženy chtějí a nebojí se jim to dát. To je Bruno Ferrari. Tento zpívající feminista přichází se svým pátým albem, jenž nazval Ayahuascero. Většina písní na albu má oproti starším Ferrariho počinům české texty, hudbu pro něj tentokrát vytvářel skladatel Sirgull a album produkoval Moimir Papalescu spolu se světově uznávaným producentem Johnem Fryerem. Ten má na svém kontě například první desky Depeche mode, Nine inch Nails, nebo Cocteau Twins. 

Bruno Ferrari si pozval na natáčení několik nečekaných hostů, jako je například sbormistr Bohumil Kulínský, nebo zpěvačka Jitka Zelenková, se kterou nazpíval duet s názvem Věci, o kterých se nemluví. Videoklip k poslední zmíněné písni měl premiéru před pár dny a ukazuje Jitku Zelenkovou v úplně nové podobě.

Deska Ayahuascero vyšla u vydavatelství Championship Music oficiálně 11. 11., obsahuje celkem 14 skladeb a bude k dostání v kamenných prodejnách i na digitálních platformách, jakými jsou například Spotify nebo Apple Music.

Křest v klubu Mersey 9. 12.

VIDEOKLIP:  https://www.youtube.com/watch?v=nPI4CaZt0gA

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Víkend na silnicích v Jihomoravském kraji nebyl k řidičům laskavý. Po nedělní smrtelné nehodě dvou motorkářů zemřel v neděli těsně po půlnoci na silnici mezi Hodonínem a Moravskou Novou Vsí další...
16.07.2018 - 19:50
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Daniel Kempský
Přes 25 druhů vín z Moravy i ze světa se představí na akci Ovínění pod Petrovem, která se uskuteční 20. července na Denisových sadech v Brně. Místo, kam především mladí lidé chodí s kamarády popíjet...
16.07.2018 - 13:48
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Vážná dopravní nehoda se stala v neděli v obci Rešice na Znojemsku. Zranění po střetu dodávky s motorkou bylo pro jednoho z řidičů neslučitelné se životem.
16.07.2018 - 08:00
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
Komentáře