Reklama
reklama

Vyostřená hádka žen na Jakubském náměstí. Vzduchem letěl i skleněný džbán.

V pátek pozdě večer zasahovali strážníci v podniku na Jakubském náměstí, kde údajně došlo k incidentu mezi trojicí žen.

Policisté na uvedené adrese vzápětí zastihli všechny tři znesvářené návštěvnice ve věku od 28, 36 a 46 let. Ty se prý dostaly do slovní rozepře, při níž se navzájem vulgárně urážely a polévaly se objednanými nápoji. Strážníci postřehli, že šestatřicetiletá žena má krvavé zranění na nose, a tak ji ošetřili a mezitím přivolali zdravotníky. Několik svědků se shodlo na tom, že poranění zapříčinila nejstarší z žen, která po šestatřicetileté hodila skleněný džbán. Domnělá agresorka se hned poté pokusila z baru odejít, ale další hosté jí v tom zabránili. Přivolaná republiková policie spáchání trestného činu vyloučila, strážníci proto případ postoupili ke správnímu orgánu, kterému při rozhodování poslouží kamerový záznam. Za přestupek proti občanskému soužití hrozí pokuta až dvacet tisíc korun.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Sportovní a rekreační areál Kraví hora oslaví v sobotu 25. května 15 let od otevření krytého bazénu a zrekonstruovaného venkovního areálu včetně koupaliště.
23.05.2019 - 10:30
Vizualizace Pohořelce Foto: MMB
V těchto dnech roste na Pohořelci u Malinovského náměstí architektonická instalace, která pomůže zanedbaný kout na pár týdnů přeměnit na živé místo určené k setkávání. Připravovaný festival „Kam...
23.05.2019 - 08:00
Hledaný muž Foto: PČR JMK
Hledaný muž ukradl v kasinu v Popůvkách číšnici peněženku, která v sobě měla více než sto tisíc korun. Policie zná totožnost muže. Nyní po muži policisté pátrají.
22.05.2019 - 13:52
Vítězná fotka Foto: MMB
Sté výročí vzniku Velkého Brna oslavuje město kromě jiných aktivit i fotosoutěží. Po dvou týdnech zná soutěž své vítěze. Nejvíce zabodovala fotka z Maloměřic.
22.05.2019 - 08:11
Muž z Blanska z okna v ulici Bezručova vyskočil dnes o půl šesté ráno. Zdravotníci se jej pokusili resuscitovat. Neúspěšně.
21.05.2019 - 19:40
Brněnské koupaliště Riviéra letos pro návštěvníky chystá řadu novinek – přibudou například dvě venkovní převlékací kabinky, nová lehátka a devět stanů sloužících pro oddech ve stínu. Rozšířila se i...
21.05.2019 - 15:32
Komentáře