Reklama
reklama

Vyhozená židle ze čtvrtého patra naštěstí nikoho nezasáhla

Zhruba jen metr od chodníku dopadla včera večer kancelářská židle vyhozená ze čtvrtého patra bytového domu.

Vyhození židle z okna policii nahlásil muž, který ulicí v západní části Brna tou dobou procházel. Strážníci si hned po příjezdu na uvedenou adresu všimli otevřeného okna, pod kterým stále ještě ležela židle stejně jako několik plechovek a nedopalků. Ruch, který se z místnosti nesl, naznačoval, že uvnitř se koná poměrně hlučná oslava. Hlídka vyšla po chodbě k bytu a požádala tři přítomné mladé muže ve věku od 26 do 29 let o vysvětlení. Souhlasili, že dohořelé cigarety opravdu házeli z okna ven a že židle patří jednomu z nich. Strážníci se také dozvěděli, který z mužů by mohl mít vyhození nábytku z okna na svědomí, nikdo se jim ovšem nepřiznal. Trojici vyzvali, aby po sobě nepořádek uklidila, a poté, co republiková policie vyloučila trestný čin, předali případ k projednání u správního orgánu pro podezření ze znečištění veřejného prostranství.

TZ: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Bagrováním původních chodníků začala revitalizace prostoru v centru Řečkovic. Nová podoba Palackého náměstí vyjde Městskou část Brno-Řečkovice a Mokrá Hora na 16 milionů korun.
13.08.2020 - 08:11
Dvacet let seznamuje se životem a vzděláváním nevidomých a těžce slabozrakých dětí i dospělých osob expozice Kultura nevidomých. Její historii od úterý mapuje výstava Jsme tu s vámi již 20 let....
12.08.2020 - 14:05
Na tísňovou linku městské policie se včera odpoledne obrátil pracovník úřadu práce v centru města.
11.08.2020 - 18:56
Pátera Martina Středu, jezuitu, který sehrál klíčovou roli při obraně Brna před Švédy, připomene socha. Ta bude odhalena před kostelem Nanebevzetí Panny Marie v rámci festivalu Den Brna.
11.08.2020 - 12:29
Pozornost ženy upoutalo barevné klubko ukryté ve vysoké trávě nedaleko bytového domu v Bystrci. Když přišla blíž, uviděla asi dvoumetrového hada.
11.08.2020 - 08:12
Ještě 4 dny mohou ti, kdo splňují podmínky vládního programu COVID – Nájemné, požádat v jihomoravské metropoli o prominutí nájmu nebytových prostor.
10.08.2020 - 17:08
Komentáře