Reklama
reklama

Všichni gurmáni pozor! U Vaňkovky se chystá největší Burger festival na Moravě

Již tento pátek a sobotu můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní galerií Vaňkovka. Květnový Burger festival slibuje především pořádnou porci tradičních i netradičních hamburgerů, ale také zajímavý doprovodný program.

I v letošním roce nabídne prostranství u Galerie Vaňkovka to nejlepší, co brněnská burgerová scéna nabízí. Po celý pátek a sobotu máte jedinečnou možnost vychutnat si kvalitní hamburgery, které budou připravovat zkušení kuchaři přímo před vašima očima. Na výběr budou tradiční, méně tradiční, ale i různé exotické varianty této chutné americké klasiky. Za zmínku stojí japonské či indické variace, ale brněnští restauratéři nezapomínají ani na vegetariánské, veganské, a dokonce i bezlepkové hamburgery.

Tento festival skvělého jídla si získává stále větší popularitu a navštívit ho můžete zcela zdarma. Kromě nepřeberného množství stánků s původně americkou delikatesou najdete na akci také stánky od několika pivovarů či vinařství. Pro děti bude připraven zábavný park a o doprovodný program se postará taneční vystoupení B-fresh a nebude chybět ani DJ a moderace po celou dobu festivalu. Otevřeno bude po oba dny od 10 do 22 hodin. A pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje tento květnový termín, tak nezoufejte. Další Burger festival proběhne 22. a 23. září 2017 opět u Galerie Vaňkovka.

Autor: 
Lenka Šimková
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře