Reklama
reklama

VIDEO:Muž se chtěl umýt v jezírku. Vytahovat ho museli strážníci

V úterý odpoledne přijali brněnští strážníci žádost o pomoc prostřednictvím linky 156. Náhodný svědek sdělil do telefonu, že nedaleko restaurace v Jabloňové ulici v Medlánkách spatřil muže, který údajně spadl do jezírka a začal se topit.

Volající měl obavu, že šestapadesátiletý muž mohl prodělat infarkt. Hlídka tam okamžitě vyjela a zároveň přivolala záchrannou službu. Po příjezdu strážníků jej našla blízko břehu na břiše s hlavou nad hladinou, byl však při vědomí a komunikoval s nimi. Na dotaz, jak se do vody dostal, odvětil, že se chtěl jen umýt. Jakmile se ale nahnul, spadl do jezírka a nebyl schopný se dostat ven. Hlídka muže chytila ze břehu v podpaží a z vody ho vytáhla. Poté se o něj starala do příjezdu sanitky. Zdravotníci si ho převzali do péče a převezli do Nemocnice Milosrdných bratří k ošetření.

TZ: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Bagrováním původních chodníků začala revitalizace prostoru v centru Řečkovic. Nová podoba Palackého náměstí vyjde Městskou část Brno-Řečkovice a Mokrá Hora na 16 milionů korun.
13.08.2020 - 08:11
Dvacet let seznamuje se životem a vzděláváním nevidomých a těžce slabozrakých dětí i dospělých osob expozice Kultura nevidomých. Její historii od úterý mapuje výstava Jsme tu s vámi již 20 let....
12.08.2020 - 14:05
Na tísňovou linku městské policie se včera odpoledne obrátil pracovník úřadu práce v centru města.
11.08.2020 - 18:56
Pátera Martina Středu, jezuitu, který sehrál klíčovou roli při obraně Brna před Švédy, připomene socha. Ta bude odhalena před kostelem Nanebevzetí Panny Marie v rámci festivalu Den Brna.
11.08.2020 - 12:29
Pozornost ženy upoutalo barevné klubko ukryté ve vysoké trávě nedaleko bytového domu v Bystrci. Když přišla blíž, uviděla asi dvoumetrového hada.
11.08.2020 - 08:12
Ještě 4 dny mohou ti, kdo splňují podmínky vládního programu COVID – Nájemné, požádat v jihomoravské metropoli o prominutí nájmu nebytových prostor.
10.08.2020 - 17:08
Komentáře