Reklama
reklama

VIDEO:Muž hrubě napadl ženu v centru Brna. Povalil ji na zem a kopal do hlavy

Muže podezřelého z brutálního útoku dopadli v druhé polovině minulého týdne brněnští strážníci.

Muž po vzájemné výměně názorů a menší roztržce hrubě zaútočil na dvaatřicetiletou ženu. Podkopl jí nohy, povalil ji na zem a tam ji kopal a tloukl do hlavy i dalších částí těla. Napadení zaznamenal kamerový systém a upozornil na něj na lince 156 i náhodný svědek. Dvě hlídky městské policie zastihly muže i otřesenou ženu ještě na parkovišti v Benešově ulici. Zatímco jedna z nich dopadla třicetiletého podezřelého, druhá se věnovala ležící ženě, zjišťovala její zdravotní stav a přivolala záchrannou službu. Zdravotníci ji v sanitce ošetřili a převezli do Úrazové nemocnice. Strážníci potom podezřelého a celý případ i s kamerovým záznamem předali státním policistům pro důvodné podezření z trestného činu. Kamerový systém zachytil i situaci, kdy se během incidentu pes podezřelého prudce rozběhl proti menšímu psovi, kterého venčila jedna z kolemjdoucích. V okamžiku, kdy po něm skočil, zatáhla majitelka pohotově za vodítko a zvedla své zvíře bleskově do náruče.

TZ: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Bagrováním původních chodníků začala revitalizace prostoru v centru Řečkovic. Nová podoba Palackého náměstí vyjde Městskou část Brno-Řečkovice a Mokrá Hora na 16 milionů korun.
13.08.2020 - 08:11
Dvacet let seznamuje se životem a vzděláváním nevidomých a těžce slabozrakých dětí i dospělých osob expozice Kultura nevidomých. Její historii od úterý mapuje výstava Jsme tu s vámi již 20 let....
12.08.2020 - 14:05
Na tísňovou linku městské policie se včera odpoledne obrátil pracovník úřadu práce v centru města.
11.08.2020 - 18:56
Pátera Martina Středu, jezuitu, který sehrál klíčovou roli při obraně Brna před Švédy, připomene socha. Ta bude odhalena před kostelem Nanebevzetí Panny Marie v rámci festivalu Den Brna.
11.08.2020 - 12:29
Pozornost ženy upoutalo barevné klubko ukryté ve vysoké trávě nedaleko bytového domu v Bystrci. Když přišla blíž, uviděla asi dvoumetrového hada.
11.08.2020 - 08:12
Ještě 4 dny mohou ti, kdo splňují podmínky vládního programu COVID – Nájemné, požádat v jihomoravské metropoli o prominutí nájmu nebytových prostor.
10.08.2020 - 17:08
Komentáře