Reklama
reklama

VIDEO: Strážníci dopadli dva podezřelé muže z napadení prodavačky

Pátrací akci po nebezpečných osobách včera bleskově zvládli brněnští strážníci.

Hlídku městské policie oslovil svědek, když kolem 13. hodiny kontrolovala ulici Cejl u křižovatky s Körnerovou ulicí. Svědek sdělit informace hlídce o krádeži v nedaleké prodejně a dvou mužích, kteří při vynášení nezaplaceného zboží údajně zaútočili na prodavačku a zranili ji. Strážníci si rychle vzali popis podezřelých a jednoho z nich vypátrali, dopadli a spoutali ve Vlhké ulici. Když ověřovali, jestli je ozbrojený, našli u něj dva nože. Další hlídka se souběžně starala o prodavačky v obchodě. Zraněnou ženu ošetřila, přivolala zdravotníky a zjišťovala důležité informace. Na základě těchto údajů potom hlídka pořádkové jednotky městské policie vypátrala na Kolišti druhého podezřelého. Na bundě měl tmavé skvrny připomínající krev, u sebe měl nůž a také on skončil v poutech. Oba cizince a celý případ strážníci předali Policii ČR pro důvodné podezření z trestného činu.

TZ: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Třiačtyřicetiletý brněnský Casanova chtěl v noci vyslovit pod balkonem své milé hlasitým křikem své city. Pochopení nenašel u sousedů, ani u policie.
06.07.2020 - 19:27
Loď z roku 1955, kterou postavili svépomocí zaměstnanci Dopravního podniku města Brna, opět slouží veřejnosti. Po náročné rekonstrukci a pod novým jménem Morava poprvé vyplula v sobotu 4. července...
06.07.2020 - 10:30
Lidem vyššího věku či těm s těžkou formou poruch autistického spektra bude určen nový moderní komplex, který má vyrůst na Kociánce. Na jeho přípravě se již pracuje.
06.07.2020 - 09:11
V sobotu odpoledne zasahovali hasiči na Dívčím hradu nedaleko obce Pavlov. Zachraňovali diabetika, který v těžko dostupném terénu upadl do bezvědomí.
05.07.2020 - 13:11
Grand Prix České republiky 2020 se bude konat bez účasti veřejnosti. Již zakoupené vstupenky budou platit i příští rok.
05.07.2020 - 09:05
S komplikacemi musí počítat řidiči, kteří se vydají po silnici I/43 spojující Brno se Svitavami. Poblíž Kuřimi totiž v sobotu ráno začali pracovat silničáři. Místem se projíždí kyvadlově.
04.07.2020 - 17:40
Komentáře