Reklama
reklama

VIDEO: Slovní urážky a rozbité okno u vozu, tak vypadal konflikt dvou osádek vozů na křižovatce v Heršpické ulici

Rozdílný názor na plynulost provozu měly v neděli odpoledne osádky dvou osobních aut v Heršpické ulici. Údajné zpomalování v jízdě a náhlé brzdění rozohnilo spolujezdce ve druhém autě natolik, že se rozhodl jednat na vlastní pěst.

Po zastavení před semaforem muž  vysedl z auta a rozběhl se k řidiči vozidla stojícího před ním. Muž pak prý začal řidiče slovně napadat, bouchat pěstí do karoserie, a nakonec údajně rozbil okno ve dveřích u řidiče a utekl. Majitel poškozeného vozu měl obavu, že by řidička mohla z místa ujet, a tak nacouval až těsně k jejímu mercedesu. I přesto se ženě podařilo z křižovatky ujet a nechat spolujezdce znovu nastoupit. Posádka poškozeného auta se vydala za nimi, aby je dostihla. Mezitím už se na místo vydali strážníci, které přivolala náhodná svědkyně.

Jelikož u sebe podezřelý neměl doklady, přivolala na místo hlídka státní policisty. Ti zjistili, že jde o muže v celostátním pátrání. Řidič rozbitého citroenu tvrdil, že jel předpisově a druhý vůz se na něj zezadu tlačil a troubil na něj. Vzhledem k podezření ze spáchání trestného činu a neobjasněným okolnostem celé dopravní situace si případ převzala Policie České republiky.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Bagrováním původních chodníků začala revitalizace prostoru v centru Řečkovic. Nová podoba Palackého náměstí vyjde Městskou část Brno-Řečkovice a Mokrá Hora na 16 milionů korun.
13.08.2020 - 08:11
Dvacet let seznamuje se životem a vzděláváním nevidomých a těžce slabozrakých dětí i dospělých osob expozice Kultura nevidomých. Její historii od úterý mapuje výstava Jsme tu s vámi již 20 let....
12.08.2020 - 14:05
Na tísňovou linku městské policie se včera odpoledne obrátil pracovník úřadu práce v centru města.
11.08.2020 - 18:56
Pátera Martina Středu, jezuitu, který sehrál klíčovou roli při obraně Brna před Švédy, připomene socha. Ta bude odhalena před kostelem Nanebevzetí Panny Marie v rámci festivalu Den Brna.
11.08.2020 - 12:29
Pozornost ženy upoutalo barevné klubko ukryté ve vysoké trávě nedaleko bytového domu v Bystrci. Když přišla blíž, uviděla asi dvoumetrového hada.
11.08.2020 - 08:12
Ještě 4 dny mohou ti, kdo splňují podmínky vládního programu COVID – Nájemné, požádat v jihomoravské metropoli o prominutí nájmu nebytových prostor.
10.08.2020 - 17:08
Komentáře