Reklama
reklama

VIDEO: Policisté si všimli kouře z motoru a uhasili hořící autobus

Policejní hlídka z bystrcké městské policie postřehla, že autobus, do kterého nastoupili, hoří. Okamžitě na situaci upozornili řidičku a popadli hasicí přístroj, aby kouř uhasili. To se jim naštěstí podařilo a celá situace se obešla bez zranění.

Policisté chvíli po nástupu do autobusové linky 52, která jela do Žebětína, ucítili silný zápach. Následně si všimli mírného kouře, který vycházel z motorového prostoru autobusu. Rychle proto informovali řidičku, aby autobus zastavila. Ta varování nebrala na lehkou váhu a rovnou nechala kvůli bezpečí vystoupit všechny cestující.

Policisté posléze viděli, že se nemýlili a motor skutečně hoří. Proto rychle popadli hasicí přístroj a požár uhasili. Řidička mezitím informovala dispečink dopravního podniku a přivolala hasiče, kteří následně provedli dohašení.

Zdroj: mpb

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
Ministr vnitra Jan Hamáček navštívil brněnské hasiče. Cestu si udělal na dvě stanice Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje.
19.01.2020 - 16:00
V dalším týdnu čeká brňáky opravdu nabitý program. Spousta věcí se odehraje hlavně na krajském úřadě – například přijetí indonéské velvyslankyně v České republice.
19.01.2020 - 07:30
Zaplavat si se žraloky, potopit se ke korálovým útesům, proletět se v hejnu plameňáků, prohlédnout si pandu nebo se dívat lvům přímo do očí. To vše se dá zažít v centru Brna na Radnické 6. ZOO Brno...
18.01.2020 - 16:40
Od pondělí příštího týdne čeká řidiče změna dopravy na Žabovřeské. Řidiči, kteří pojedou z Bystrce na Hlinky budou nově využívat obslužnou komunikaci, která vede mezi stávající silnicí a řekou. Po...
18.01.2020 - 07:30
Třiadvacetiletý Slovák měl dostatek kuráže, aby se zeptal na cestu brněnských strážníků. Policistům někoho připomínal, tak se rozhodli ověřit jeho totožnost. Byl celostátně hledaný.
17.01.2020 - 19:00
Ministr vnitra Jan Hamáček předal policistům padesát tři nových aut. Jsou mezi nimi i elektromobily, které mohou občané měst spatřit v ulicích.
17.01.2020 - 15:30
Komentáře