Reklama
reklama

VIDEO: Policisté si všimli kouře z motoru a uhasili hořící autobus

Policejní hlídka z bystrcké městské policie postřehla, že autobus, do kterého nastoupili, hoří. Okamžitě na situaci upozornili řidičku a popadli hasicí přístroj, aby kouř uhasili. To se jim naštěstí podařilo a celá situace se obešla bez zranění.

Policisté chvíli po nástupu do autobusové linky 52, která jela do Žebětína, ucítili silný zápach. Následně si všimli mírného kouře, který vycházel z motorového prostoru autobusu. Rychle proto informovali řidičku, aby autobus zastavila. Ta varování nebrala na lehkou váhu a rovnou nechala kvůli bezpečí vystoupit všechny cestující.

Policisté posléze viděli, že se nemýlili a motor skutečně hoří. Proto rychle popadli hasicí přístroj a požár uhasili. Řidička mezitím informovala dispečink dopravního podniku a přivolala hasiče, kteří následně provedli dohašení.

Zdroj: mpb

Autor: 
návštěvník
Aktuálně
Na tísňovou linku městské policie se včera odpoledne obrátil pracovník úřadu práce v centru města.
11.08.2020 - 18:56
Pátera Martina Středu, jezuitu, který sehrál klíčovou roli při obraně Brna před Švédy, připomene socha. Ta bude odhalena před kostelem Nanebevzetí Panny Marie v rámci festivalu Den Brna.
11.08.2020 - 12:29
Pozornost ženy upoutalo barevné klubko ukryté ve vysoké trávě nedaleko bytového domu v Bystrci. Když přišla blíž, uviděla asi dvoumetrového hada.
11.08.2020 - 08:12
Ještě 4 dny mohou ti, kdo splňují podmínky vládního programu COVID – Nájemné, požádat v jihomoravské metropoli o prominutí nájmu nebytových prostor.
10.08.2020 - 17:08
Na pobyt na jižní Moravě mohla kvůli vlastní roztržitosti nemile vzpomínat mladá žena z Prahy. Dovolenou jí zachránil sedmatřicetiletý poctivec.
10.08.2020 - 08:12
Společnost Uber představila ve své aplikaci novou bezpečnostní funkci, která zajistí, že pasažér vždy nastoupí do toho správného vozu a k tomu správnému řidiči. Uživatelé si nyní mohou zapnout funkci...
09.08.2020 - 09:23
Komentáře