Reklama
reklama

VIDEO: Dvojice zlodějů se zřejmě rozhodla stát se brněnskou superstar

Na ulici Vranovská se do baru vloupala dvojice zlodějů. Když zloději nenašli žádné peníze za barem, rozhodli se ukrást něco zcela jiného. Zřejmě chtějí se zlodějinou praštit a vydat se na pěveckou dráhu.

Zloději v baru     Foto: pčr
Zloději v baru    Foto: pčr

Dvojice zlodějů se v Brně na ulici Vranovská vloupala do baru, kam si původně šla pro peníze. Za barem však žádné nenašla, tak se rozhodla ukrást něco zcela jiného. Odcizila celou karaoke sadu, která se v baru nacházela. Mimo jiné zloději ukradli i dva televizory a několik lahví alkoholu. Majiteli baru tak způsobili škodu přes 70 tisíc korun. 

Díky kamerovým záznamům policie ví, jak muži vypadají. Jeden z mužů byl tmavší pleti, kolem 25 let. Měl na sobě modrou bundu a černé tepláky s bílými pruhy. Na hlavě modrou kšiltovku. Druhý z nich byl také tmavší pleti, silnější postavy ve věku kolem 25 až 30 let. Na sobě měl světlou mikinu a černé tepláky. Na hlavě měl černou kšiltovku. 

Poznáváte je? Pokud ano, kontaktujte rovnou policii na linku 158. Snad si zloději stihli dostatečně zazpívat. 

Zdroj: pčr

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
K již zavedeným omezením v jízdních řádech vlaků se přidávají další. V jihomoravském kraji nebudou moci lidé využívat některé spoje. Důvodem je nižší počet cestujících v souvislosti s vyhlášeným...
04.04.2020 - 08:26
Nebezpečnou zábavu v době karantény zvolili dva nezletilí sourozenci z Brna. Bez vědomí prarodičů si vypůjčili jejich vozy a rozhodli se pro projížďku nočním městem. Patnáctiletá dívka při honičce s...
03.04.2020 - 12:34
Přeplněné školky a stále rostoucí popularita Bystrce u těch, kdo si vybírají novou adresu pro život. To jsou důvody, proč brněnští radní chystají výstavbu nové školky při ulici Nad Dědinou.
03.04.2020 - 08:30
Od poloviny dubna neodbočí řidiči ze Žerotínova náměstí na ulici Veveří. Začnou zde totiž opravy tramvajové trati a inženýrských sítí.
02.04.2020 - 14:24
Často přeplněné kontejnery hyzdící Burianovo náměstí v brněnských Žabovřeskách brzy nahradí novinka. Tři podzemní zásobníky, každý o objemu 3 tisíce litrů.
02.04.2020 - 08:00
Propadl vám v posledních dnech řidičák? Na úřad nyní nechoďte, vyzývá Brňany vedení města. Magistrát je sice ve zkrácených úředních hodinách v provozu, některé úkony ale během nouzového stavu řešit...
01.04.2020 - 13:57
Komentáře