Reklama
reklama

VIDEO: Dvojice zlodějů se zřejmě rozhodla stát se brněnskou superstar

Na ulici Vranovská se do baru vloupala dvojice zlodějů. Když zloději nenašli žádné peníze za barem, rozhodli se ukrást něco zcela jiného. Zřejmě chtějí se zlodějinou praštit a vydat se na pěveckou dráhu.

Zloději v baru     Foto: pčr
Zloději v baru    Foto: pčr

Dvojice zlodějů se v Brně na ulici Vranovská vloupala do baru, kam si původně šla pro peníze. Za barem však žádné nenašla, tak se rozhodla ukrást něco zcela jiného. Odcizila celou karaoke sadu, která se v baru nacházela. Mimo jiné zloději ukradli i dva televizory a několik lahví alkoholu. Majiteli baru tak způsobili škodu přes 70 tisíc korun. 

Díky kamerovým záznamům policie ví, jak muži vypadají. Jeden z mužů byl tmavší pleti, kolem 25 let. Měl na sobě modrou bundu a černé tepláky s bílými pruhy. Na hlavě modrou kšiltovku. Druhý z nich byl také tmavší pleti, silnější postavy ve věku kolem 25 až 30 let. Na sobě měl světlou mikinu a černé tepláky. Na hlavě měl černou kšiltovku. 

Poznáváte je? Pokud ano, kontaktujte rovnou policii na linku 158. Snad si zloději stihli dostatečně zazpívat. 

Zdroj: pčr

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
S komplikacemi musí počítat řidiči, kteří se vydají po silnici I/43 spojující Brno se Svitavami. Poblíž Kuřimi totiž v sobotu ráno začali pracovat silničáři. Místem se projíždí kyvadlově.
04.07.2020 - 17:40
Fanoušci sportu se nemusí obávat. Stejně jako Olympijské hry v Tokiu se na příští rok přesouvá i brněnský Olympijský festival.
04.07.2020 - 09:37
Spojení divadla a prostředí zámku Slavkov – Austerlitz si mohou diváci užít od prvního červencového pondělí. Slavkovské nádvoří totiž ovládne Letní scéna Divadla Bolka Polívky.
03.07.2020 - 12:00
Centrum jihomoravské metropole bude od září rozděleno do několika podoblastí. Zpřísní se rovněž udělování povolení k vjezdu.
03.07.2020 - 08:19
Krajské dožínky se v letošním roce uskuteční poslední srpnovou neděli. Vůbec poprvé je bude hostit Hodonín. Na akci kraj vyčlenil 1 milion korun.
02.07.2020 - 17:56
Začátek léta již popáté otevře PonavaFest – open air festival v největším brněnském parku v Lužánkách. Oproti minulým ročníkům, kdy se kulturní produkce soustředila do několika dnů, je tento ročník...
02.07.2020 - 11:20
Komentáře