Reklama
reklama

Video: Drzý zloděj ukradl zlatý náhrdelník za 40 tisíc korun

Brněnští policisté šetří případ krádeže v klenotnictví. Neznámý zloděj ukradl zlatý náhrdelník, zatímco se prodavačka sehnula pro jiný šperk. Způsobil škodu 40 tisíc.

Policii zatím neznámý pachatel využil situace, kdy požádal prodavačku, aby mu ze spodní části uzamčené vitríny ukázala zboží. V době, kdy byla prodavačka sehnutá, ji z odemčeného výkladu nad hlavou odcizil náhrdelník z bílého zlata.

Krádeží náhrdelníku tak způsobil škodu více než čtyřicet tisíc korun. "Drzý zloděj byl při krádeži zachycen kamerovým systémem, proto žádáme veřejnost o pomoc při jeho ztotožnění. Je pravděpodobné, že se také může krádež pokusit opakovat i v dalším klenotnictví," uvedl policejní mluvčí David Chaloupka.

Muž, po kterém policie pátrá je ve věku asi 45 let, má hladce oholenou hlavu i tvář, oděn byl v černé zimní bundě s kapucí a modrých džínách.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Pletení pomlázky, barvení vajíček, mrskut a také hodování. To vše neodmyslitelně patří k období Velikonoc. Chcete si dosyta užít vše, co svátky jara nabízejí, ale zároveň se nemuset strachovat, že se...
19.04.2019 - 10:19
V neděli 5. května 2019 se v areálu brněnské Riviéry uskuteční již 5. ročník Festivalu těhotenství a rodiny. Pro návštěvníky je připravena řada odborných přednášek a workshopů, happening Mám svou...
19.04.2019 - 09:23
Minibus Foto: MMB
Překonat vzdálenosti na největším brněnském hřbitově pomůže zejména starším lidem minibus. Třikrát za hodinu objede hřbitov po vyznačené trase a zastaví kdekoli na znamení. Pokud se jeho využití...
18.04.2019 - 12:55
Hořící vlak Foto: HZS JMK
Osobní vagón blízko brněnského AZ Toweru začal ve středu před devátou hodinou večer hořet. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu.
18.04.2019 - 05:00
Losování Foto: MMB
Celkem 47 jihomoravských firem si včera odneslo kreativní voucher v podobě poukazu na spolupráci s regionálními kreativci ve výši až 100 tisíc korun. O tom, kdo si voucher odnesl, rozhodl los.
17.04.2019 - 15:53
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Ke srážce nákladního auta s dodávkou došlo dnes před sedmou hodinou ráno na silnici u Polánky poblíž Ivančic. Šedesátiletý řidič dodávky na místě svým zraněním podlehl.
17.04.2019 - 11:52
Komentáře