Reklama
reklama

Video: Drzý zloděj ukradl zlatý náhrdelník za 40 tisíc korun

Brněnští policisté šetří případ krádeže v klenotnictví. Neznámý zloděj ukradl zlatý náhrdelník, zatímco se prodavačka sehnula pro jiný šperk. Způsobil škodu 40 tisíc.

Policii zatím neznámý pachatel využil situace, kdy požádal prodavačku, aby mu ze spodní části uzamčené vitríny ukázala zboží. V době, kdy byla prodavačka sehnutá, ji z odemčeného výkladu nad hlavou odcizil náhrdelník z bílého zlata.

Krádeží náhrdelníku tak způsobil škodu více než čtyřicet tisíc korun. "Drzý zloděj byl při krádeži zachycen kamerovým systémem, proto žádáme veřejnost o pomoc při jeho ztotožnění. Je pravděpodobné, že se také může krádež pokusit opakovat i v dalším klenotnictví," uvedl policejní mluvčí David Chaloupka.

Muž, po kterém policie pátrá je ve věku asi 45 let, má hladce oholenou hlavu i tvář, oděn byl v černé zimní bundě s kapucí a modrých džínách.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Chcete si dát řádně do těla, ponořit se do vodní lázně, nebo se jen tak povalovat na slunci u bazénu? Není nic snazšího než zajít do fitness či wellness centra, případně na koupaliště. Komu by se...
24.08.2019 - 11:30
Cestující městskou hromadnou dopravou si budou muset zvyknout na další výluku. Tentokrát se však jedná o jednu z největších a nejdelších. Řeč je o výluce tramvaje číslo 1, která se dotkne zejména...
24.08.2019 - 08:13
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Více než rok potrvá dopravní omezení v Bohunické ulici. Dělníci zde budou rekonstruovat vodovod a stoku, které jsou v havarijním stavu a na hranici životnosti. Stavební práce začnou v září.
23.08.2019 - 07:00
O velkém štěstí může hovořit mladík, jehož včera v podvečer u haly Rondo smetla tramvaj. Ze střetu vyvázl se středně těžkými zraněními. Příčinou nehody bylo, že se místo dopravní situace věnoval...
22.08.2019 - 15:50
V pátek si Brno připomene pád totality pobaltských států Foto: MMB
Národními barvami Litvy, Lotyšska a Estonska se v pátek večer rozsvítí Mahenovo divadlo, Husa na provázku a fontána u Janáčkova divadla. Město se tak symbolicky připojí k iniciativě Díky, že můžem,...
22.08.2019 - 11:42
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Od 30. září čeká na řidiče parkující v Brně řada změn. Nová pravidla představili brněnští radní už v březnu. Nyní odstartovala informační kampaň, díky níž se každý může seznámit s novinkami.
22.08.2019 - 07:00
Komentáře