Reklama
reklama

Velký policejní zátah na diskotéce: Drogy a opilí mladiství

Plánovaný policejní zátah na diskotéku v Moravském Krumlově na Znojemsku se uskutečnil v pátek 28. června v nočních hodinách. Policisté našli drogy a opilé mladistvé.
Kontrola alkoholu v krvi Foto: Centrum news
Policisté našli také drogy Foto: PČR JMK

Dlouhodobě připravovaná a operativně rozpracovaná akce dostala svoji finální podobu v pátek v nočních hodinách. Zjištěné informace vedly policisty do diskoklubu v Moravském Krumlově. Podle informací kriminalistů z Oddělení obecné kriminality ze Znojma, kteří tuto akci dlouho plánovali a zjišťovali k ní informace, mělo v tomto podniku opakovaně docházet k distribuci a užívání omamných a psychotropních látek a požívání alkoholu mladistvými osobami.

Padesátka uniformovaných policistů a kriminalistů uzavřela okolí podniku. Policisté postupně zkontrolovali téměř 500 účastníků diskotéky. Při těchto kontrolách zjistili u jednadvaceti mladistvých osob požití alkoholu a u pěti mladistvých osob požití amfetaminů. Dále policisté zajistili 65 gramů marihuany, 15 tablet stimulační drogy extáze a 6 dávek MDMA.

Všechny mladistvé, kterým ještě nebylo 18 let a bylo u nich zjištěno požití alkoholu nebo drogy, pracovníci OSPOD předali zákonným zástupcům. Policisté pak u lidí, které jsou podezřelé z držení drog na diskotéce, zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu Přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Herečka Erika Stárková (35) se narodila v Novém Městě na Moravě. Mnoho diváků ji zaregistrovalo díky populárnímu seriálu Most!, ve kterém si zahrála transsexuálku Dášu. Patnáct let žila Erika...
21.09.2019 - 10:30
Z nevyužívaných areálů a brownfiledů nová místa k bydlení a vznik nových pozemků pro stavbu rodinných domů. A jeden společný jmenovatel. Územní plán.
21.09.2019 - 09:10
V Janáčkově divadle v Brně začíná nová sezóna a návštěvníci si hned první premiéru – operu Hoffmannovy povídky – užijí v kompletně renovované budově. Po rekonstrukcích foyer a zázemí dnes dělníci...
20.09.2019 - 20:08
Devět známých i méně známých osobností letos získá Cenu Jihomoravského kraje. Výjimečné persony jižní Moravy zvolili krajští zastupitelé. Mezi oceněnými je například herec Bolek Polívka nebo dráhař...
20.09.2019 - 15:49
Autobus vezl 23 cestující Foto: HZS JMK
Po střetu nákladního vozu a autobusu na ulici Vídeňská jedna cestující zemřela. Nehoda se stala včera odpoledne na tříproudové komunikaci na výjezdu z Brna, která byla během zásahu uzavřena.
20.09.2019 - 09:50
Výstava na Moravském náměstí Foto: MMB
Na Moravském náměstí si od včerejšího dne lidé prohlédnou na dvaadvaceti velkoformátových panelech fotografie, jejichž hlavním tématem je voda a její význam pro společnost.
20.09.2019 - 07:00
Komentáře