Reklama
reklama

Velký policejní zátah na diskotéce: Drogy a opilí mladiství

Plánovaný policejní zátah na diskotéku v Moravském Krumlově na Znojemsku se uskutečnil v pátek 28. června v nočních hodinách. Policisté našli drogy a opilé mladistvé.
Kontrola alkoholu v krvi Foto: Centrum news
Policisté našli také drogy Foto: PČR JMK

Dlouhodobě připravovaná a operativně rozpracovaná akce dostala svoji finální podobu v pátek v nočních hodinách. Zjištěné informace vedly policisty do diskoklubu v Moravském Krumlově. Podle informací kriminalistů z Oddělení obecné kriminality ze Znojma, kteří tuto akci dlouho plánovali a zjišťovali k ní informace, mělo v tomto podniku opakovaně docházet k distribuci a užívání omamných a psychotropních látek a požívání alkoholu mladistvými osobami.

Padesátka uniformovaných policistů a kriminalistů uzavřela okolí podniku. Policisté postupně zkontrolovali téměř 500 účastníků diskotéky. Při těchto kontrolách zjistili u jednadvaceti mladistvých osob požití alkoholu a u pěti mladistvých osob požití amfetaminů. Dále policisté zajistili 65 gramů marihuany, 15 tablet stimulační drogy extáze a 6 dávek MDMA.

Všechny mladistvé, kterým ještě nebylo 18 let a bylo u nich zjištěno požití alkoholu nebo drogy, pracovníci OSPOD předali zákonným zástupcům. Policisté pak u lidí, které jsou podezřelé z držení drog na diskotéce, zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu Přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Kde najdou Brňané ve svém městě náměstí Ludvíka Kundery? Zatím nikde. To se však brzy změní. Kromě něj se jihomoravská metropole rozroste například i o novou ulici.
29.05.2020 - 08:13
Od prvního červnového dne musí řidiči projíždějící stavbou Velkého městského okruhu v Žabovřeské ulici počítat se změnami organizace dopravy. Novinky budou platit zhruba měsíc.
28.05.2020 - 16:02
Na nenápadné černé oblečení a rychlost vsadil muž, který včera před čtvrtou hodinou ranní vešel do podchodu pod hlavním nádražím.
28.05.2020 - 09:17
Rubín, Musilka, hvězdárna a Dělnický dům. Celkem čtyři setkání s Brňany připravila na červen Kancelář architekta města. Společně se zástupci vedení města a Odboru územního plánování a rozvoje chtějí...
28.05.2020 - 07:49
Bezpečnější přecházení silnice a především zlepšení přístupu pro osoby s omezenou schopností. To je cílem rekonstrukce zastávky Grohova. Ta bude nově bezbariérová.
27.05.2020 - 16:08
Místo výmolů a prasklin vyrovnání povrchu ochrannou vrstvou mikrokoberce, který výrazně prodlouží životnost silnice. Nový živičný kabát dostanou v letošním a příštím roce čtyři úseky silnic II. třídy...
27.05.2020 - 09:00
Komentáře