Reklama
reklama

Vánoce v Zoo Brno. První adventní neděle návštěvníkům nabídne dobrovolný vstup

Přestože do Štědrého dne zbývají více než tři týdny, každoroční sváteční šílenství již hýbe celým Brnem. A nevyhne se ani Zoo Brno, kde se v neděli 2. prosince u expozičního celku Beringie rozsvítí vánoční strom. Součástí bude rovněž doprovodný program a dárek pro návštěvníky v podobě dobrovolného vstupného.

Dobrovolné vstupné bude platit od 13 hodin. Od 15 hodin pak začne vystoupení pěveckého uskupení First Smile, načež obecenstvu zatancují děti z folklórního souboru Komíňáček. Vrcholem programu bude koncert zpěváka Voxela a samotné rozsvícení stromu, který se tradičně rozzáří v 16 hodin.

Zoo Brno v neděli nabídne i aktivní vyžití, a to v podobě dílniček pro děti. Přímo u pódia se pak zájemci mohou seznámit s alpakami. Kromě toho se budou po celý víkend počítaje 10:30 každou půl hodinu konat zimní komentovaná setkání na téma Zvířata o Vánocích.

Setkání započne sobem polárním, následují panda červená, kykanžu, kakadu palmový, bodlok pestrý, kajmánek trpasličí, želva paprsčitá a tamarín pinčí.

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Riviéra Foto: Centrum news
Pro letošní sezonu chystá brněnské koupaliště Riviéra novinky. Přibudou například dvě venkovní kabinky, lehátka a devět párty stanů pro oddech ve stínu. Mění se také vstupné. Nyní vyjde dospělého...
22.05.2019 - 07:00
Muž z Blanska z okna v ulici Bezručova vyskočil dnes o půl šesté ráno. Zdravotníci se jej pokusili resuscitovat. Neúspěšně.
21.05.2019 - 19:40
Brněnské koupaliště Riviéra letos pro návštěvníky chystá řadu novinek – přibudou například dvě venkovní převlékací kabinky, nová lehátka a devět stanů sloužících pro oddech ve stínu. Rozšířila se i...
21.05.2019 - 15:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Majitelé rodinného domku v Šitbořicích vykopali v předzahrádce munici. Pyrotechnik potvrdil, že jde o dělostřeleckou minu z druhé světové války. Na místě ji odpálil.
21.05.2019 - 06:00
Radní Jihomoravského kraje odklepli opravy mostů přes náhon a přes řeku Svitavu v ulici Fryčajova v Brně a rekonstrukci půlkilometrového úseku silnice ve Valtrovicích na Znojemsku. Práce podle...
20.05.2019 - 19:47
Zastávka v Modřicích je prázdná, lidé raději čekají venku Foto: Centrum news
Smrad a špína. Tak by se dal popsat stav čekárny na konečné zastávce tramvaje číslo 2 Modřice, smyčka. Stovky cestujících denně tam čeká na navazující spoj. Sednout si do čekárny se ale odváží...
20.05.2019 - 17:33
Komentáře