Reklama
reklama

Vandala ničícího telefonní budku poznali strážníci na kameře

Výbornou znalost svého revíru prokázala v úterý odpoledne hlídka vyjíždějící do Tišnovské ulice. Svědci přivolaným strážníkům ukázali rozbitou telefonní budku a popsali, že ji údajně rozbil železnou trubkou mladý muž.

Kovová tyč ležela mezi střepy vysypaného skla, a protože hlídka odhadla způsobenou škodu na víc než 5000 korun, na místo přivolala státní policisty. Mezitím strážníci od svědků získali popis údajného pachatele a v jedné z tamních firem si prohlédli kamerový záznam prostoru s telefonní budkou. Jeden ze strážníků díky zkušenostem z minula podezřelého na záběrech poznal a k jeho velkému překvapení se s ním zanedlouho potkal také osobně. Šestadvacetiletý muž se totiž na místo činu vrátil, a to ještě v době, kdy se tam vyskytovaly jak hlídky městské policie, tak i republikoví policisté. Ty hned strážníci na procházejícího podezřelého upozornili a státní policisté si muže i případ převzali.

TZ: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Na začátku listopadu jihomoravští kriminalisté ve spolupráci s policisty z Útvaru rychlého nasazení a rakouskými kolegy zadrželi muže z Břeclavska, kterého podezřívali z obchodování s marihuanou,...
15.11.2018 - 11:21
Náměstí Svobody Foto: Centrum news
Studenti brněnským vysokých škol chystají druhý ročník akce s názvem Brněnský sedmnáctý. Na náměstí Svobody vzpomenou na události z let 1939 a 1989. Poté se vydají na lampionový průvod městem.
15.11.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Začíná období viróz, a ačkoliv jde o nepříjemné onemocnění, většinou jeho léčba nevyžaduje zásah záchranářů a výjezd resuscitačního vozu. Jihomoravští záchranáři přesto evidují desítky hovorů denně...
14.11.2018 - 15:30
V pondělí dopoledne přijali policisté stručné oznámení o tom , že se mezi auty ve Štouračově ulici prochází kůň bez doprovodu.
14.11.2018 - 15:08
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Úřad začne vracet peníze rezidentům, kteří za první auto před změnou ceníku zaplatili 600 korun. Změna se týká druhé vlny parkování. Vrácení peněz je ale podmíněné žádostí.
14.11.2018 - 07:00
Ruské kolo na Moravském náměstí už stojí Foto: Centrum news
Už za deset dní v Brně začne opravdová vánoční atmosféra. Vánoční trhy na čtyřech brněnských náměstí odstartují 23. listopadu, takže intenzivní přípravy na vánoční Brno jsou v plném proudu.
13.11.2018 - 13:58
Komentáře