Reklama
reklama

V ulici Renneská v sobotu nepojedou tramvaje

Na komplikace v dopravě se musí připravit Brňané v ulici Renneská, kde v sobotu 14. dubna 2018 od 7:30 z důvodu opravy kolejí nepojede tramvaj. Výluka se týká linky 8 a zastávek Soukenická, Křídlovická, Vojtova a Vsetínská. Výluka potrvá pravděpodobně do neděle 15. dubna 2018. Náhradní dopravu zajistí mimořádná autobusová linka.

Ulice Renneská bude bez tramvajové dopravy. Tedy minimálně v sobotu 14. dubna 2018, kdy započne výluka kvůli opravě kolejí. Výluka se dotkne zastávek Soukenická, Křídlovická, Vojtova, které obslouží mimořádná autobusová linka, a zastávky Vsetínská, jež bude bez obsluhy veřejné dopravy. Práce potrvají pravděpodobně do šesté hodiny večerní následujícího dne.

Linka 8 mezi zastávkami Nové sady – Krematorium pojede obousměrným odklonem ulicemi Hybešovou a Vídeňskou. Vynechá zastávky Soukenická, Křídlovická, Vojtova a Vsetínská. Na odklonové trase obslouží všechny nácestné zastávky.

Náhradní dopravu po trase a zastávkách Hlavní nádraží – Nové sady– Soukenická – Křídlovická – Vojtova – Celní zajistí mimořádná autobusová linka x8.

Zastávka Vsetínská bude po dobu výluky bez obsluhy a je třeba využít zastávku Celní.

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Oslavy z minulých let Foto. Dominik Stadler
Hlavní oslavy hokejového titulu s mistry extraligy se blíží. V sobotu 28. dubna se na Zelném trhu sejdou všichni ti, kteří právě zde během finálových bojů věrně fandili Kometě.
26.04.2018 - 10:54
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Čtrnáctiletého chlapce zezadu udeřil a povalil na zem o pět let starší muž. K incidentu došlo, když chlapec vystupoval z tramvaje na zastávce v Bohunicích. Agresor policii uvedl důvod napadení –...
26.04.2018 - 08:00
Festival RE:PUBLIKA letos připomene sté výročí vzniku Československa a devadesát let od otevření výstaviště. Důležitou součástí festivalu, který započne 26. května 2018 na brněnském výstavišti, bude...
25.04.2018 - 20:56
Čtyři veřejné stanice pro elektromobily vzniknou v Brně v příštím roce. Stanice vyrostou v blízkosti nebo v areálech velkých výrobních zdrojů Tepláren Brno – Červený mlýn, Staré Brno, Špitálka....
25.04.2018 - 19:21
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Výzkumníci z Fakulty informačních technologií VUT spolu s dalšími evropskými vědci vyvíjí přístroj na diagnostiku rakoviny prsu. V budoucnu by nová 3D technologie mohla nahradit klasický ultrazvuk i...
25.04.2018 - 12:02
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Na festivalu Ochutnej svět budou moct návštěvníci vyzkoušet jídlo z více než čtyřiceti zemí. Akce, která se uskuteční tento víkend na Malé Americe, nabídne také koncerty nebo školy vaření.
25.04.2018 - 07:47
Komentáře