Reklama
reklama

V Tišnově se již tuto sobotu koná festival Hudbou pro UNICEF

Všichni příznivci hudby se mohou těšit na jeden z vrcholů jarní festivalové sezóny – festival Hudbou pro UNICEF, který se bude konat v areálu letního kina v Tišnově u Brna. Část výtěžku ze vstupného bude již tradičně věnována na podporu očkovacích programů UNICEF.

Již osmý ročník mimořádně oblíbeného multižánrového festivalu otevře ve 14 hodin svým vystoupením skupina The Tap Tap a v následujícím programu se až do pozdních nočních hodin budou střídat tak zvučná jména jako Chantal Poullain, Budoár staré dámy, Animé, Rituály, Tomáš Klus či Thom Artway. Patronkou letošního ročníku Hudbou pro UNICEF je olympijská vítězka ve snowboardcrossu Eva Samková.

Brány letního kina se otevřou v sobotu 3. 6. o půl druhé odpoledne, přičemž až do 12 hodin bude možné pořídit vstupenky v předprodeji v síti Ticketportal. Následně od 13:00 budou k dostání přímo na místě (areál letního kina, ul. Hornická). Ceny vstupenek v předprodeji: dospělí 390 Kč, rodinné vstupné 680 Kč (na místě: 450 Kč a 800 Kč). Část výtěžku bude věnována na podporu očkovacích programů UNICEF (Dětského fondu OSN), které každoročně zachrání životy až 3 milionů dětí.

O vstupenky na festival se hraje také v soutěži UNICEF ČR, která probíhá pouze do pátku 2. 6. Pro účast v soutěži stačí sdílet na Facebooku fotografii se svojí nejoblíbenější hračkou z dětství a hashtagem #hudbouprounicef. Autoři pěti nejoriginálnějších fotek získají po dvou vstupenkách na festival. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře