Reklama
reklama

V Tišnově se již tuto sobotu koná festival Hudbou pro UNICEF

Všichni příznivci hudby se mohou těšit na jeden z vrcholů jarní festivalové sezóny – festival Hudbou pro UNICEF, který se bude konat v areálu letního kina v Tišnově u Brna. Část výtěžku ze vstupného bude již tradičně věnována na podporu očkovacích programů UNICEF.

Již osmý ročník mimořádně oblíbeného multižánrového festivalu otevře ve 14 hodin svým vystoupením skupina The Tap Tap a v následujícím programu se až do pozdních nočních hodin budou střídat tak zvučná jména jako Chantal Poullain, Budoár staré dámy, Animé, Rituály, Tomáš Klus či Thom Artway. Patronkou letošního ročníku Hudbou pro UNICEF je olympijská vítězka ve snowboardcrossu Eva Samková.

Brány letního kina se otevřou v sobotu 3. 6. o půl druhé odpoledne, přičemž až do 12 hodin bude možné pořídit vstupenky v předprodeji v síti Ticketportal. Následně od 13:00 budou k dostání přímo na místě (areál letního kina, ul. Hornická). Ceny vstupenek v předprodeji: dospělí 390 Kč, rodinné vstupné 680 Kč (na místě: 450 Kč a 800 Kč). Část výtěžku bude věnována na podporu očkovacích programů UNICEF (Dětského fondu OSN), které každoročně zachrání životy až 3 milionů dětí.

O vstupenky na festival se hraje také v soutěži UNICEF ČR, která probíhá pouze do pátku 2. 6. Pro účast v soutěži stačí sdílet na Facebooku fotografii se svojí nejoblíbenější hračkou z dětství a hashtagem #hudbouprounicef. Autoři pěti nejoriginálnějších fotek získají po dvou vstupenkách na festival. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře