Reklama
reklama

V Tišnově se již tuto sobotu koná festival Hudbou pro UNICEF

Všichni příznivci hudby se mohou těšit na jeden z vrcholů jarní festivalové sezóny – festival Hudbou pro UNICEF, který se bude konat v areálu letního kina v Tišnově u Brna. Část výtěžku ze vstupného bude již tradičně věnována na podporu očkovacích programů UNICEF.

Již osmý ročník mimořádně oblíbeného multižánrového festivalu otevře ve 14 hodin svým vystoupením skupina The Tap Tap a v následujícím programu se až do pozdních nočních hodin budou střídat tak zvučná jména jako Chantal Poullain, Budoár staré dámy, Animé, Rituály, Tomáš Klus či Thom Artway. Patronkou letošního ročníku Hudbou pro UNICEF je olympijská vítězka ve snowboardcrossu Eva Samková.

Brány letního kina se otevřou v sobotu 3. 6. o půl druhé odpoledne, přičemž až do 12 hodin bude možné pořídit vstupenky v předprodeji v síti Ticketportal. Následně od 13:00 budou k dostání přímo na místě (areál letního kina, ul. Hornická). Ceny vstupenek v předprodeji: dospělí 390 Kč, rodinné vstupné 680 Kč (na místě: 450 Kč a 800 Kč). Část výtěžku bude věnována na podporu očkovacích programů UNICEF (Dětského fondu OSN), které každoročně zachrání životy až 3 milionů dětí.

O vstupenky na festival se hraje také v soutěži UNICEF ČR, která probíhá pouze do pátku 2. 6. Pro účast v soutěži stačí sdílet na Facebooku fotografii se svojí nejoblíbenější hračkou z dětství a hashtagem #hudbouprounicef. Autoři pěti nejoriginálnějších fotek získají po dvou vstupenkách na festival. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Řidič v Bohunicích překročil povolenou rychlost 50 kilometrů v hodině téměř dvojnásobně. Jeho dechová zkouška na alkohol byla negativní, z opilosti však obvinil strážníka. Jak dechová zkouška ukázala...
16.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Komentáře