Reklama
reklama

V olympijském parku na výstavišti ošetřili záchranáři za první týden téměř dvacet pacientů

Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK

K žádnému závažnému zranění ale naštěstí nedošlo. Jednalo se zejména o drobná poranění, jako jsou tržné rány nebo krvácení z nosu.

Záchranáři se ale také starají o ztracené děti. "Než Policie ČR jejich rodiče vypátrá, mohou si pohrát s plyšovým medvědem nebo třeba vybarvit omalovánku," uvedla zdravotnická záchranná služba na webu. Za první týden se rodičům ztratilo jedno dítě a zatoulal se jeden pes.

Přes týden se o návštěvníky starají záchranáři, od pátku do neděle posádku doplňuje i lékař. V areálu výstaviště jsou kolem olympijského parku postavené dva stany, ve kterých mají zdravotníci potřebné vybavení.

Zdroj: ZZS JMK

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře