Reklama
reklama

V Holasicích na Brněnsku hořela hala. Hasiči se požár snažili dostat pod kontrolu od rána

Požár haly v Holasicích se dlouhou dobu nedařilo dostat pod kontrolu. Hasiči na místo museli povolat další jednotky a vyhlásili třetí stupeň poplachu. Nakonec se povedlo požár pod kontrolu dostat a uhasit.
Záchranné složky       Foto: pozary.cz

Hasiči u požáru zasahovali od ranních hodin. Začala hořet hala s dřevovýrobou a lakovnou, práci jim příliš neusnadňovala chemická laboratoř, která se v hale nacházela.

Na místo vyslalo operační středisko i lékaře, záchranářskou posádku a inspektora provozu. Naštěstí nikdo nebyl zraněn.

Nyní už je požár pod kontrolou. „Na pomoc jsme přivolali záchranný útvar z Jihlavy, který nám bude pomáhat s rozebíráním budovy. Na místě je momentálně zhruba 40 hasičů,“ uvedl pro Centrum news tiskový mluvčí hasičů Mikoška.

Zdroj: pozary.cz

Autor: 
návštěvník
Aktuálně
Různorodé zboží v ceně přes tři a půl tisíce korun údajně provezl kolem pokladen líšeňského supermarketu třiatřicetiletý muž.
29.09.2020 - 07:29
Jedni patří k jejich zastáncům a hojně je využívají, druzí by je nejraději nechali z města, a především z chodníků a silnic zmizet pryč. O čem je řeč? Přece o sdílených elektrokoloběžkách!
28.09.2020 - 08:16
Brněnské noční rozjezdy slaví letos v září 20 let provozu. Kořeny systému, kterým se inspirovala řada českých i evropských měst, však sahají až do 40. let minulého století. Dnes se každou půlhodinu...
26.09.2020 - 08:26
Zachránit čerstvě narozenou samičku divočáka se letos podařilo odchytáři brněnské městské policie Pavlu Antonínovi. Strážník ji během své služby našel u Brněnské přehrady, kde pobíhala ještě s...
25.09.2020 - 14:37
ČEZ po několika letech sníží cenu elektřiny pro fixované i nefixované produkty. Výrazná sleva čeká na české domácnosti u ČEZ i v případě plynu.
25.09.2020 - 07:01
Plastový pytel a v něm plastový odpad – ten dokáží tři studenti architektury z Fakulty stavební VUT proměnit za pár hodin v užitečný doplněk. Barevné plastové desky pak budí dojem abstraktních maleb...
24.09.2020 - 09:53
Komentáře